Konu: Manisaspor
Tekli Mesajlari izle
Eski 06-12-2009, 07:39 PM   #8
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen

Manisa'da şok gelişmeler!
Manisaspor'da genel menajerliğe getirilen Sinan Engin lig başlamadan görevinden ayrılırken, teknik direktör Levent Eriş ile de iplerin kopma noktasına geldiği bildirildi.

Manisaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, yeni sezonda görevine devam edip etmeyeceğinin henüz belli olmadığını, bu konuda yönetimle bazı sorunlar yaşadığını söyleyerek, "Futbolda böyle şeyler olabiliyor. Başkanımız Kenan Yaralı ile son kez konuşup, kararımızı vereceğiz. Bu duruma nasıl ve neden geldik ben de anlamadım. Ancak ciddi sorunlar yaşadığımız doğrudur. Bu akşam başkanımızla görüşüp ya devam ya da tamam diyeceğiz" diye konuştu.

Bu arada bir süre önce genel menajer olarak göreve getirilen Sinan Engin'in de lig başlamadan görevinden ayrılması şaşkınlığa neden oldu. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Sinan Engin, "Bazı sorunlar ve uyuşmazlıklar var. Kenan Yaralı ile sorunları konuştum. Bana sorunları önümüzdeki günlerde çözeceğini söyledi. 1-2 gün içinde her şey netlik kazanacak. Ancak şu anki şartlarda Manisaspor'da kalmam imkansız. Yine de her şey değişebilir" dedi.

styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla