Konu: Manisaspor
Tekli Mesajlari izle
Eski 06-12-2009, 07:38 PM   #7
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen

Sezer transfere yeşil ışık yaktı!
Manisaspor'un Bank Asya 1. Lig'de şampiyon olarak Turkcell Süper Lig'e çıkmasında büyük pay sahibi olan ve sezonun en iyi futbolcusu seçilen Sezer Öztürk, transferine yeşil ışık yaktı. Sezer, "Kulübüm isterse giderim" dedi
Manisaspor'un takım kaptanı, golcü futbolcu Sezer Öztürk, devre arası tatili için geldiği Almanya'da kendisine gelen transfer teklifleri hakkında konuştu.

9 yaşında futbola başladığı Velbert Türkgücü takımını ziyaret eden futbolcu burada birçok konuya açıklık getirdi.

Özellikle çok iyi bir sezon geçirdiklerini belirten Sezer, "Umduğumuzu bulduk diyebilirim. 34 haftanın 31 haftasını lider götürüp ligin en iyi oyuncusu seçilmek tabi benim için daha özel oldu. Çok mutluyum. Sezon geride kaldı, inşallah gelecek sezon iyi bir performans çizerim" dedi.

Başarının hocalarına bağlı olduğunu belirten yıldız futbolcu, "Genç arkadaşlarımızla birlikte iyi bir takım oluştu ve iyi çalıştık ve futbolda olmayacak diye bir şey yok" dedi.

Bir yıl daha Manisaspor'la sözleşmesi olan ve 4 büyüklerin transfer listesinde olduğu iddia edilen Sezer, gelecek sezonki planlarıyla ilgili olarak ise, "Kulübümle 4 büyük takımın görüştüğünü biliyorum ama bana gelen bir şey yok. Kulübe resmi bir teklif geldiği zaman bizim kulüpte bunu uygun görürse bende seve, seve giderim. 4 büyüklerde kim oynamak istemez. Ama illa gitmek istiyorsun diye de bir şey yok. Takımımda da mutluyum. İyi bir kulübümüz, iyi bir camiamız var. Hayırlısı ne ise o olsun" dedi.

Avrupa futbolunda isim yapabilmek için 4 büyüklerde oynamanın şart olduğunu vurgulayan Sezer Öztürk, "Sonuçta Avrupa'da, UEFA'da ya da Şampiyonlar Ligi'nde oynuyorsun. Oradan da milli takıma seçilmen daha kolay oluyor. Bunu herkes ister" dedi.

Geçen seneki performansıyla milli takımı hak ettiğini de belirten golcü futbolcu, "Bunu benim söylemem doğru olmaz. Ama Fatih Hocanın tercihi bu, saygı duymak lazım" dedi. Alt yapısını Avrupa'dan alan futbolcu, "Çalışma disiplini olarak Almanya daha olumlu ama Türkiye'miz de son zamanlarda gelişti. Avrupa'ya özenmek zorunda değiliz" diye konuştu.

İspanya'da futbol oynamanın en büyük hayali olduğunu ifade eden Sezer, "Şimdilik öyle bir hayalim yok. Ama ileriki yıllarda bir İspanya hayalim var ama merdivenleri teker, teker çıkmak lazım" diyerek sözlerini tamamladı.

styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla