www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 04-06-2007, 12:00 AM   #1
WhiteMan
Daimi Üye

WhiteMan 'in Avatari

Kayit Tarihi: Dec 2006
Mesajlari: 467
Teşekkür Etme: 7
Teşekkür Edilme: 12
Teşekkür Aldığı Konusu: 7
Üye No: 25186
Rep Puanı : 1610
Rep Derecesi : WhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud ofWhiteMan has much to be proud of
Belirlenen Hastaları ilaç mı iyileştiriyor?

Allah ilacı hastalıkların iyileşmesi için bir sebep olarak yaratır. Bir ilaç aynı titizlikle uygulandığı halde, aynı hastalığa yakalanmış kişilerden birine etki edip, diğerine etki etmeyebilmektedir. Hatta aynı kişiye bir zaman olumlu etki yapan ilaç başka zaman işe yaramayabilir. Bu, ilacın sadece bir sebep olduğuna delildir. Hastalığı iyileştiren ilaç olsa aynı tedaviyi aynı şekilde uygulayan hastaların tümünün iyileşmesi gerekirdi.

“Ki beni yaratan ve bana hidayet veren O’dur; bana yediren ve içiren O’dur; hastalandığım zaman bana şifa veren O’dur; beni öldürecek, sonra diriltecek olan da O’dur.”
(Şuara Suresi, 78-81)
alıntı
WhiteMan Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari