www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 07-24-2007, 12:11 PM   #1
sara74
ÇaKaL Üye

sara74 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jul 2007
Mesajlari: 1,702
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 41
Teşekkür Aldığı Konusu: 34
Üye No: 43456
Rep Puanı : 4181
Rep Derecesi : sara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond reputesara74 has a reputation beyond repute
Belirlenen Appiah Görüşme Odasına!

Appiah görüşme odasına
Yönetim, Appiah ile görüşecek. Ganalı gitmek isterse 10 milyon Avro bonservis getirmesi istenecek

Fenerbahçemiz'in yönetim kurulu, Ganalı futbolcusu Stephan Appiah’ı görüşme odasına alıyor. Sezon sonunda ameliyat olan ve tedavisi devam ettiği için hala takımla birlikte çalışmalara katılmayan Ganalı yıldız hakkında basında çıkan transfer haberleri sarı lacivertli yönetimi ayaklandırdı. Hürriyet Gazetesi'nin 24 Temmuz 2007 tarihli haberine göre, Avusturya kampına iki gün geç katılan ve sürekli tedavi gören Appiah’ın ne zaman sahalara döneceği henüz belli değil. Buna karşın çıkan transfer haberleri de yönetimi rahatsız etti.

Kararını soracaklar

Ganalı futbolcu ile bir çok kulübün ilgilendiği biliniyor. Almanya’nın ünlü kulübü Schalke 04, Appiah için resmi teklifte bulunup, Fenerbahçe ile bir pazarlık da yapmıştı. Appiah’ın bunun yanında her gün bir takıma gideceği konuşuluyor. Tüm bunların yanında sarı lacivertli kulüp ile iki yıllık sözleşmesi daha bulunan Appiah’ın yabancı basına açıklama yapması da yönetimi sinirlendiriyor. "Bizi istemeyeni, biz de istemeyiz" ilkesinden yola çıkan sarı lacivertli yönetim, Appiah’a bu konudaki kesin düşüncesini soracak.

Parayı getir ve git

Appiah ayrılmak istediğini dile getirirse, karşı çıkılmayacak ancak bonservis bedelinde kesinlikle indirim yapılmayacak. İki yıl önce Juventus’tan 8 milyon Euro’ya alınan oyuncu için 10 milyon Euro fiyat biçen sarı lacivertli yönetim, "Bu parayı getir, istediğin yere git" diyecek. Bu durumda Appiah’ın yerine Şampiyonlar Ligi’nde takımı güçlendirecek yeni bir yabancı alınacak.

Kamp boyunca sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan ve yeni transfer Roberto Carlos ile kısa sürede uyum sağlayan Appiah’ın takım arkadaşlarıyla yaptığı görüşmelerde, "Bir an önce iyileşip takıma girmek istiyorum. Transfer haberleriyle ilgilenmiyorum" dediği öğrenildi. Yönetim yarın akşam bu konuyu görüşerek son noktayı koyacak.

Yabancı politikası

Appiah’ın durumunun kesinleşmesi Fenerbahçe’nin yabancı kontenjanı ve transfer politikasına da ışık tutacak. Halen 8 yabancısı olan sarı lacivertli kulüpte 6+1 kontenjanı nedeniyle gönderilmeye en yakın aday Edmar de Souza olarak düşünülüyordu. Appiah giderse Fenerbahçe’nin yabancı kontenjanı konusunda izleyeceği yol da kesinleşecek.

Kaynak: Hürriyet

SADECE BİR TESEKKUR YETERLİ!..
sara74 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari