www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Oyun > Knight Online > Karakter Alış/Satış

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 07-10-2006, 10:35 PM   #1
K r a L
Banned

K r a L 'in Avatari

Kayit Tarihi: Mar 2006
Mesajlari: 3,383
Teşekkür Etme: 208
Teşekkür Edilme: 557
Teşekkür Aldığı Konusu: 262
Üye No: 9893
Rep Puanı : 29255
Rep Derecesi : K r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond reputeK r a L has a reputation beyond repute
Exclamation Forum Kuralları !!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

1-) Forumda Hack Programı vermek Kesinlikle yasaktır.

2-) Küfür etmek Kesinlikle Yasaktır.

3-) Koxp,Kosp,Kohack,Dupe ve illegal yöntem ile ilgili Topicler açmak yasaktır.Açılan topicler kilitlenir.

4-) Sorularınızı Sabit Başlığa Sorun Oradan Yardım Bekleyin. Bölümdeki Direk Açılan Sorular Kilitlenecektir.

5-) Resim ve Video paylaşımlarınızı "Resim ve Video" Alt bölümünde yapın. Bölümde Direk Paylaştığınız Resimler ve Videolar Kilitlenecektir.

6-) Forumda arama yapmadan konu açmamaya özen gösterin.Eğer bulamadıysanız konunuzu açın.

7-) Burası irc,msn ortamı değildir.Forumda birebir konuşmalara girmeyin.Forumda olduğunuzu unutmayın.

8-) Açtığınız konularda; konu başlıkları içeriğini yansıtmalı,yansıtmazsa konunuz kilitlenir.

9-) Flood,reklam yapmak;Viruslu link vermek kesinlikle yasaktır.Flood,Reklam yapan,Viruslu link veren uyarilmadan banlanır.

10-) Acil müdahale gerektiğini düşündünüz durumlarda bölüm Moderatörlerine veya Online olan yöneticiye özel mesaj atınız.

11-) Clan arıyorum, Clanıma adam arıyorum, beni kasmak isteyen varmı vb.tarzı konular açmak yasaktır.

12-) İçeriği asılsız olan,gerçeklik payı olmayan kargaşaya sebebiyet verecek topicler açmak yasaktır.

13-) "ID" ve "password" vermek ve istemek kesinlikle yasaktır.

14-) Kurallar gayet açık ve nettir.
K r a L Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 07-10-2006, 10:40 PM   #2
alexdesouza20.07
ÇaKaL Üye

alexdesouza20.07 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 1,466
Teşekkür Etme: 136
Teşekkür Edilme: 223
Teşekkür Aldığı Konusu: 167
Üye No: 7326
Rep Puanı : 11245
Rep Derecesi : alexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond repute

tamamdır

Altın sarısı bir güneşin lacivert okyanuslarına gömün bizi. Bırakın üzerimizde çubuklu forma yüreğimizde sevdası kalsın!

alexdesouza20.07 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-10-2006, 04:06 PM   #3
setsh
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Aug 2006
Mesajlari: 26
Teşekkür Etme: 7
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 16844
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : setsh is on a distinguished road

Saol Hepsİnİ Anlasimm

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Konu Seçenekleri
Görünüm Şekli

Mesaj kurallari