www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Futbol > Türkiye 2. & 3.Ligi

Türkiye 2. & 3.Ligi Türkiye 2. ve 3.liginden haberleri bu bölüm altında paylaşabilirsiniz.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-12-2009, 07:34 PM   #21
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen

Kaf Kaf" Kapsal ile devam dedi..
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka, teknik direktör Reha Kapsal ile tekrar anlaştı.
Karşıyaka Futbol Şube Başkanı Osman Dal, yaptığı açıklamada, teknik direktör Reha Kapsal ile yaptıkları görüşme sonucunda anlaştıklarını belirterek, ''Teknik direktörümüzden memnunduk. Kendisinin geçen sene yarım bıraktığımız işi tamamlayacağını biliyoruz. Kendisi de bizi kırmadı. Pazartesi günü sözleşme imzalayıp, yeni sezon için transfer çalışmalarımıza başlayacağız'' dedi.

Bank Asya 1. Lig'de 2007-2008 sezonunda teknik direktör Engin İpekoğlu'nun görevden ayrılmasıyla 29. haftadan itibaren Reha Kapsal ile yoluna devam eden Karşıyaka, geçen sezon ligi 6. sırada bitirdi.

Yeşil kırmızılılar, play-off finalinde Kasımpaşa'ya yenilerek Turkcell Süper Lig'e yükselme şansını kaybetti.

styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-13-2009, 06:38 PM   #22
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen

"Kapatmaya kimsenin gücü yetmez!"
Bank Asya 1. Lig'den TFF 2. Lig'e düşen Malatyaspor'un eski başkan vekili Orhan Kaya, kulübün kapatılmasına ilişkin tartışmalarla ilgili, ''Malatyaspor bakkal dükkanı değil, kimsenin kapatmaya gücü yetmez'' dedi.

Orhan Kaya, yaptığı açıklamada, Mehmet Hanifi Selimioğlu başkanlığındaki mevcut yönetimi 23 Mayıs'taki kongrede kulüpteki yolsuzlukların üzerine gidecekleri için desteklediğini belirterek, ''Bu yönetim yolsuzlukların üzerine gideceğini söyledi. Biz de destek verdik. Ancak gördük ki, bunlar başkalarını savunmaya ve avukatlık yapmaya gelmişler. Bunlar Malatyaspor'u kurtarmaya değil, başkalarını savunmak için buradalar. Bunu görmüyor muyuz zannediyorlar? Ayrıca yaptıkları açıklamalarda benim alacaklarımdan vazgeçtiğimi ifade ediyorlar. Başkalarının avukatlığını yapan bu yönetim için alacaklarımı silmiyorum'' dedi.

Başkalarını aklamaya müsaade etmeyeceklerini de ifade eden Kaya, kulübün kapatılmasına iliştin tartışmalarla ilgili de ''Malatyaspor bakkal dükkanı değil, kapatmaya kimsenin gücü yetmez'' diye konuştu

Eski 06-13-2009, 06:46 PM   #23
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

Osman Özdemir imzaladı!
Bank Asya 1. Lig takımlarından Orduspor, daha önce anlaşmaya vardığı teknik direktör Osman Özdemir ile üç yıllık sözleşme imzaladı.
Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Vali Kemal Yazıcıoğlu Orduspor Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, ''Türkiye'de genç, yetenekli oyuncuları tespit etmekte ve onların Türk futboluna kazandırmada kendini ispat etmiş Osman Özdemir ile çalışacak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz'' dedi.

Yönetim olarak ''hep ne yaptığını bilen'' bir çizgi içinde olacaklarını ifade eden Türkmen, şunları söyledi:
''Biz yönetim olarak üç yıllık bir dönem için göreve geldik. Şu an geçen yıldan oynayan futbolcular ile ilgili önümüzde maddi anlamda çok önemli bir yük var. Öncelikli olarak bu sorunu çözmeye çalışıyoruz. Bütün kulüplerde hemen hemen bu sorun var. Bizim bir stratejimiz var, isimli, başarıya doymuş futbolcularla değil, başarıya aç futbolcular ile bir yerlere geleceğiz. Bununla ilgili olarak da bu anlamda Türkiye'de kendini ispatlamış bir teknik adamla çalışmaya karar verdik. Kamp programını yaptık ve bugün itibarı ile hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladık.''

-OSMAN ÖZDEMİR-
Osman Özdemir de az da olsa Orduspor'un tarihi ile ilgili bilgilere sahip olduğunu belirtti.

Geçmişin önemli, ancak geleceğin de bir o kadar önemli olduğunu vurgulayan Özdemir, ''Başkanım ve yönetim kurulumuz ile görüştüğümüz zaman kendileri bana Orduspor'un geleceği ile plan ve programını anlattı. Orduspor'a gelmemde de beni ikna etti. Orduspor gibi Türk futbol tarihine damga vurmuş ve önemli futbolcular yetiştirmiş bir kulübe geldiğimden dolayı çok mutluyum'' dedi.

Konuşmaların ardından Özdemir, Orduspor ile üç yıllık sözleşme imzaladı.

Eski 06-13-2009, 06:47 PM   #24
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

Yardımcı: "Sabır gerekiyor"
Çaykur Rizespor Futbol Yatırımları A.Ş. Başkan Yardımcısı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Kemal Yardımcı, takımın Turkcell Süper Lig'e çıkacağını, ancak bunun için biraz sabır gerektiğini söyledi.
Yardımcı, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde, Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, yönetim kurulu üyesi Ali Sürmen ile kulüp eski başkanlarından Özkan Sümer ile bir araya gelerek görüş alış verişinde bulundu. Yardımcı, bundan sonra Trabzonspor ile işbirliğini derinleştirmek istediklerini belirtti.

Daha sonra Rize'deki amatör spor kulüplerinin yöneticileri, sporcular ve hakemler ile bir araya gelen Yardımcı, Rize'de futbolla ilgili olan herkesle görüşüp sorunlar konusunda destek olmaya çalışacaklarını kaydetti.

Yardımcı, Çaykur Rizespor'un durumunu da değerlendirerek, şunları söyledi:
''Çaykur Rizespor, elbette Turkcell Süper Lig'e çıkacaktır. Ama bunun için biraz sabır lazım. Kulübün kapısında haciz var. Bunları temizlemeden bir şey yapmak mümkün olmaz. Zamanı gelince yönetimle birlikte gaza basılacak. Şu an sahayı temizleme çalışmaları yapılıyor. Bize zaman, prestij kaybettirecek sorunları çözmek için çalışma yapıyoruz. Özellikle önümüzdeki hafta sıkı bir çalışma yapılacak.''

Sportif başarının gecikmemesinin herkes için iyi olacağını, ancak bunun bir zamanı olduğunu ifade eden Yardımcı, ''Gönül ister ki bu takım gelecek yıl Turkcell Süper Lig'e çıksın. Ama bunun için yolun düzgün olması, sorunların çözülmüş olması lazım. Onun için sabır gerekir'' dedi.

Teknik direktörün gelecek hafta belirleneceğini umduğunu belirten Yardımcı, ''Şu anda belli olan bir şey yok. Ama şahsi fikrim teknik direktörün Rizeli, bizim yetiştirdiğimiz kişilerden olması, burayı hissetmesi yönünde. 4 ayda bir antrenör değiştirmek istemiyoruz'' diye konuştu.

Eski 06-13-2009, 06:51 PM   #25
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

"Üçüncü şampiyonluk için buradayım"
Adanaspor formasıyla iki sene üst üste şampiyonluk yaşayan kaleci Tolgahan Acar, 5 Ocak stadını ve taraftarları çok özlediğini söyleyerek onlara mesaj verdi..
"Adanaspor benim yuvam ve çok seviyorum" diyen Turuncu-Beyazlı takımın genç kalecisi Tolgahan Acar, iki sene art arda Turuncu-Beyazlı forma ile şampiyonluk yaşadığını hatırlattı..

Tolgahan, "3.Lig'deki şampiyonluk bizim için çok önemliydi.. Adanaspor'un yeniden hayata dönmesini sağladı. 2.Lig B Kategorisi'nde alınan şampiyonluk Adanaspor'un Süper Lige yaklaşmasını sağlayan bir başarıydı. Şimdi hedefimiz bıraktığımız yerden yola devam etmek ve üçüncü şampiyonluğu yaşamaktır" dedi

"TARAFTARI ÇOK ÖZLEDİM"
Turuncu-Beyazlı takımın bugüne kadar başarılı olmasındaki en büyük pay sahibin futbolcu, başkan ve teknik heyet kadar taraftarın da rolü olduğunu anlatan kaleci Tolgahan Acar, "Ben Adanaspor taraftarını çok özledim... Onlarla birlikte ve bütünleşerek başarıya gitmek istiyoruz. Ancak onlardan tek bir ricam var; geçen sezon tribünlerde yaşanan bazı hataları yeni sezona taşımayalım. Bu Adanaspor'a ve bizlere zarar veriyor.. Bu sene sadece bir bütün olalım, kenetlenelim ve şampiyonluk ipini hep beraber göğüsleyelim" şeklinde konuştu.

"1 YILDIR 5 OCAK'TA OYNAMIYORUM"
2.Lig B Kategorisi'ned elde edilen şampiyonluktan sonra yani Pendik maçından bu yana 5 Ocak stadında oynayamadığını ve 5 Ocak stadındaki atmosferi çok özlediğini dile getiren genç kaleci Tolgahan, "Şampiyonluk yaşadık ancak ben kiralık olduğum için Gaziantepspor'a geri dönmek zorunda kaldım... Devre arası bir çok takımın transfer teklifine karşılık ben büyük başarılar elde ettiğim ve çok sevdiğim Adanaspor kulübüne geri döndüm.. Şimdi bir yıl sonra tekrar kaleyi devralacak olmanın heyecanı içerisindeyim" ifadesini kullandı.

"DÖRT KEZ SAKATLANDIM"
Şampiyonlukların gerçekten güzel olduğunu anlatan ancak sakatlıkların da hep kendini üzdüğünü belirten kaleci Tolgahan 4 kez sakatlandığını ifade etti.. Mersin Büyükşehir Belediye maçında ayağının kırıldığını, ardından Antalya'daki devre arası kampında ayağının çatladığını sonra menüsküs olduğunu ve son olarak da tarak kemiğinde stres kırığı olduğunu belirten Tolgahan, "Sakatlığım yok, ben sadece ligi düşünüyorum... Allah kaza bela vermesin istiyorum.. Kaldığımız yerden devam edip, üçüncü şampiyonluğa ulaşmaktan başka bir düşüncemiz yok" dedi.

"SÜPER LİG KALECİSİ OLMAK İSTİYORUM"
Adanaspor'un hedefinin şampiyonluk olduğunu, kendisinin de amacının şampiyonluk yaşamak olduğunu dile getiren tolgahan, taraftarla el ele üçüncü şampiyonluğa ulaşabileceklerinin sinyalini verdi. Camia olarak şampiyonluğa inanıp bu yolda kenetlenmeleri gerektiğinin altını çizen Tolgahan, "Adanaspor ile Süper Lige çıkmak istiyorum.. Bu şampiyonluk hepimize çok şey kazandıracak. Ben Süper Ligin kalecisi olmak istiyorum..Ve Süper Lig'in gözde kalecisi olabilmek için bu sezon çok çalışıp başarıyı yakalayacağım" diye konuştu.

İç transferde sorun yok
Adanaspor iç transferde çok fazla sorun yaşamadı... Turuncu-Beyazlı takım sözleşmesi devam eden birçok futbolcu ile parasal konuda da anlaşmaya vardı... Yeni sezonda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Adanaspor iskelet kadrosunu korumayı başardı... İç transferde sözleşmesi devam eden Emre Aktaş'ın durumunun ise önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor...

Dış transfer pazartesi başlıyor
İç transferde çok fazla sıkıntı yaşamayan Adanaspor, pazartesi gününden itibaren dış transfer atağına kalkacak... Turuncu-Beyazlılar dış transfer taaruzurunu pazartesi günü resmen başlatacak... Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Teknik Direktör Ekrem Al ile birlikte pazartesi günü biraraya gelecek ve dış transferde belirledikleri özellikle orta saha elemanları için çalışmalarını hızlandıracakları öğrenildi.

Bank Asya Birinci Ligi'nde yer alan kulüpler biraraya geldiler.. Kulüpler Birliği toplantısında kulüplerin daha çok sıkıntıya düşmemesi için ekonomileri masaya yatırıldı... Kulüpler birliği bir futbolcuya verilecek olan tavan transfer ücretini oy birliğiyle 250 bin TL olarak belirledi... Tüm kulüplerin bu karara uyması konusunda fikir birliğine varıldı.. Diğer yende Bank Asya'da tüm kulüpler galibiyet pribimini 1000 TL ve deplasman beraberliğini ise 500 TL olması konusunda karara vardı.

Eski 06-13-2009, 06:52 PM   #26
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

Tuna Kaya ile yeniden anlaşıldı!
Bank Asya 1. Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Mersin İdmanyurdu, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp başkanı Ali Kahramanlı, Tuna Kaya ile yeniden anlaşma sağladıklarını söyledi!
Kulüp başkanı Ali Kahramanlı, yaptığı açıklamada, transfer çalışmaları kapsamında öncelikle Serhat Güller ile anlaşarak teknik direktör sorununu çözdüklerini hatırlattı.

Bu aşamadan sonra iç transferde görüşmelere başladıklarını belirten Kahramanlı, Kayseri Erciyesspor'dan transfer ettikleri ve geçen yıl Mersin İdmanyurdu forması giyen Tuna Kaya ile yeniden anlaşma sağladıklarını söyledi.

İç transferin tamamlanmasının ardından dış transfere yöneleceklerini ifade eden Kahramanlı, ''ince eleyip sık dokuyarak'' alacakları futbolcularla Bank Asya 1. Lig'e yakışır bir kadro kurmayı hedeflediklerini kaydetti.

Eski 06-14-2009, 07:09 PM   #27
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

Akgül'den kombine çağrısı!
Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, kombine biletlerinin satışının erken başlayacağını belirterek, taraftarlarının ve şehrin büyük desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi..
Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, yeni sezon için kombine çalışmalarını da başlattıklarını ve şampiyonluk için şehrin desteğinin şart olduğunu söyledi.

Yeni sezon öncesi çıkarılacak olan kombinelerin bitirilmesi gerektiğini anlatan Akgül, kombinelerin bitirilmesi konusunda Adanaspor taraftarlarının ve şehrin büyük desteğine ihtiyaç duyduklarını anlattı.

"Bu sezon hedefimiz şampiyonluk, bu hedefe ulaşabilmemiz için herkesin katkısına ihtiyacımız var" diyen Akgül 'Kombine konusunda Adanaspor taraftarlarının maraton için isteği var. Bu konuda bir girişiminiz olacak mı?' sorusuna ise, kombine konusunda gerekli çalışmaların yapıldığına dikkat çekerek, "Protokol tribünü, kapalı alt, kapalı üst ve ayrıca maratona kombine çıkarmayı planlıyoruz. Bizim de tek bir isteğimiz var kombinelerin bitirilmesi için şehrin desteği şart. Şehir olarak kombinelere sahip çıkarak Adanaspor'u hedefine götürmeliyiz" şeklinde konuştu.

"Adanaspor'la Süper ligi yakalayacağız"
Turuncu-Beyazlı takımın genç yeteneği Fevzi Özkan yeniden Adanaspor ile anlaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Fevzi, Adanaspor formasıyla büyük başarı elde ettiğini ve bu başarıyı yeni sezonda da sürdürmek istediğini söyledi.
Yeni sezonda lige iyi başlayıp sonunu getirmek istediklerini anlatan Fevzi Özkan, "Geçen yıl ilk yarıda istediğimiz performansı sergileyemedik, ancak ikinci yarı arzu ettiğimiz başarıyı yakaladık. Şimdi ilk yarıda, ikinci yarıda da başarılı olmamız gerekiyor. İyi başlarsak sonunu getireceğimizden kuşkum yok" dedi.

Adanaspor'un hedefinin şampiyonluk olduğunu kaydeden Fevzi Özkan, yeni sezonu sabırsızlıkla beklediğini ve Adanaspor'un hedefine ulaşması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Kendi hedefinin de Adanaspor'la örtüştüğünü anlatan Fevzi Özkan, "Süper Lig Adanaspor'un hedefi. Benim de amacım Süper Lig futbolcusu olmak. Adanaspor ile benim hedefim aynı. Bu nedenle çok çalışıp Adanaspor'u Süper Lige çıkarmamız gerekiyor. Yani takım olarak hedefimiz Adanasporla Süper Ligi yakalayacağız" şeklinde konuştu.

Şanlıurfaspor'dan Adanaspor'a transfer olduğu günden bu yana Adanaspor taraftarının takımına hep destek olduğunu ve taraftarın onikinci güç olduğunu dile getiren Fevzi Özkan, Adanaspor'un koyduğu hedefi taraftarının desteğiyle yakalayabileceğini vurguladı.

Turuncu-Beyazlı taraftarların bugüne kadar üzerine düşen görevi yaptığını ifade eden Fevzi, "Adanaspor taraftarını çok seviyorum. Aynı desteği bizlere verirlerse hedefe ulaşacağımızı düşünüyorum. Onlardan tek isteğimiz sezon sonuna kadar sabırlı olmaları, biz de onları hedefe götüreceğiz" diye konuştu..

Gözler dış transferde
İç transferde teknik direktör Ekrem Al'ın isteği doğrultusunda futbolcularla anlaşmaya varan Adanaspor yarından itibaren dış transfer atağına kalkacak.

Adanaspor'un yarın başlatmayı planladığı dış transfer için başkan Bayram Akgül ve teknik direktör Ekrem Al'ın ciddi çalışmalar yaptıkları ve iyi bir kadro kurabilmek için önemli oyuncularla temas kurulduğu öğrenildi.

Önce bonservis, sonra imza
Adanaspor dış transferde önceki yıllardaki gibi stratejisini sürdürecek. Turuncu-Beyazlı takım dış transferde almak istediği futbolcuların önce bonservis sorununu çözüme bağlayacak. Adanaspor dış transferde anlaşmaya vardığı futbolcunun bonservisini bitirmeden kamuoyuna açıklama yapmayacak. Bu nedenle kamuoyunda yer alan transfer haberleri Adanaspor Kulübü tarafından doğrulanmadı.

Ekrem Al "10" numara istiyor
Turuncu-Beyazlı takımın teknik tirektörü Ekrem Al, dış transfer çalışmalarını başlatacaklarını, Adanaspor taraftarlarının rahat olmasını istedi.

Al, "Adanaspor'un iyi bir kadrosu var. Eksikleri iyi etüd ettik. Bizim için en önemli bölge şu anda orta saha. Yeri geldiğinde takımı rahatlatacak, zamanı geldiğinde tempo yaptıracak, topu saklayacak iyi bir lider oyuncuya ihtiyacımız var. Bu eksiğimizi transfer döneminde gidereceğiz" dedi.

Eski 06-15-2009, 06:14 PM   #28
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

Karabükspor'da forma şov!
Bank Asya 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un yeni sezonda 5 farklı formayla sahaya çıkacağı bildirildi
Kulübün futbol şube sorumlusu ve basın sözcüsü Metin Yılmaz, yazılı açıklamasında, kulübün yapısı, tesisleşmesi, idari yönetim şekli ile kurumsallaştığını belirtti.

Bütçe denkliğine önem verdiklerini anlatan Yılmaz, şunları kaydetti:
''Kulübümüz, futbolcusunun hakkını ve hakkedişini son kuruşuna kadar ödemesi ve vecibelerini yerine getirmesiyle de spor kamuoyunda haklı bir yer edinmiştir. Artık kulübümüz yeni markasıyla sahaya çıkacaktır. Bütün branşlarda yeni markamızın ürünleri kullanılacak. Yeni sezonda 5 farklı formayla sahaya çıkacağız.''

Eski 06-15-2009, 06:20 PM   #29
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

"Hedefe ulaştıracak isimleri alacağız!"
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un teknik direktörü Yüksel Yeşilova, kaliteli ve Giresunspor'u Turkcell Süper Lig hedefine ulaşmasını sağlayacak isimleri kadrolarına katmak istediklerini söyledi..
Yeşilova, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, transfer çalışmalarının sürdürüldüğünü belirtti. İç transferde mevcut kadrodan 12 futbolcuyla anlaşmak istediklerini ve bu isimlerle görüşmelerin devam ettiğini vurgulayan Yeşilova, "İç transferde anlaşılmasını istediğim futbolcuların listesini yönetime sundum. Bu isimlerden Muzaffer Bilazer, İbrahim Çelik, Fırat Sezer, Aykut Akgün ve Koray Karagözoğlu ile prensip anlaşmasına vardık. Diğer isimlerle de anlaşma zemini arıyoruz. Bu hafta içerisinde iç transferi tamamlayacağız" dedi.

Dış transferde Almanya 2. Lig ekiplerinden RW Oberhausen'den gurbetçi futbolcu Musa Çelik'le iki yıllık sözleşme imzaladıklarını hatırlatan Yeşilova, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan kaleci Eser Altın'la da prensip anlaşmasına vardıklarını dile getirdi. Yeşilova, dış transferde kaliteli birkaç isimle de görüşmelerin devam ettiğini ifade ederek, şöyle konuştu:
"Giresunspor olarak önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'e çıkma hedefimiz var. Bu hedefimize ulaşmak için de güçlü ve kaliteli bir kadromuz olmalı. İşte biz de bu kadroyu oluşturmanın hesapları içerisindeyiz. Öncelikle iç transferi sonlandıracağız. Dış tranfer görüşmelerimizde de kaliteli ve Giresunspor'a yarar sağlayıcı isimleri kadromuza katacağız. Belirlediğimiz birkaç isimle görüşmeler halindeyiz. Sezon öncesi yapacağımız ilk kampa kadar transferi sonlandırmak istiyoruz."

Yabancı futbolcu transferi için de bazı futbolcularla prensip anlaşmasına vardıklarını dile getiren Yeşilova, "Biz yabancı futbolcuyu kadromuzda, yabancı futbolcu olsun diye almayacağız. Giresunspor'u hedeflerine ulaşmasını sağlayacak yabancı futbolcuları kadromuzda görmek istiyoruz. Sırbistan, Portekiz, Romanya ve Bolivya'da bazı futbolcularla görüşmeler halindeyiz. Bu isimlerle de prensip anlaşmasına vardık. İmza için davet ettiğimiz an, bu isimlerle sözleşme yapacak durumdayız. Ancak bu futbolcularla sözleşme bir süre imzalamayacağız. Çünkü ne kadar aceleci olursanız, o kadar hata yapma olasılığınız yüksek olur. Biz de hata yapmak istemiyoruz. İyi analiz edip bu futbolculardan ikisiyle sözleşme imzalayacağız" diye konuştu.

Yeşilova, sezon öncesi hazırlık kamplarının programının da belirlendiğini söyledi. Sezonu 22 Haziran tarihinde futbolcu deneme kampıyla açacaklarını belirten Yeşilova, "22-27 Haziran tarihleri arasında belirlediğimiz futbolcuları deneme kampına alacağız. 30 Haziran tarihinde Giresun'da çalışmalara başlayacağız. 10 Temmuz tarihinde de İzmit'te ikinci etap çalışmalarımız için 13 günlük kamp yapacağız. 16 Temmuz tarihinde de Ankara Kızılcıhamam'da yine 13 günlük bir kamp dönemimiz olacak. Sezon öncesi iyi hazırlık dönemi geçirerek, lige hazır başlamak ve sezon sonunda da Turkcell Super Lig hedefimize ulaşmak arzusundayız" dedi.

Eski 06-16-2009, 09:12 PM   #30
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen

Malatyaspor kapanacak mı?
Malatyaspor'da şok gelişmeler! Şenol Yalvaç istifa etti, Haşim Karadağ'ın üyeliği düşürüldü! Bu arada Malatyaspor'un kapatılıp kapatılamayacağına taraftarın karar vereceği açıklandı!
Yönetim kurulu üyesi Şenol Yalvaç işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa etti. Bir gazeteye yaptığı açıklamalarla ''Malatyaspor'u küçük düşürdüğü'' gerekçesiyle eski başkanlardan Haşim Karadağ'ın üyeliği yönetim kurulu kararıyla düşürüldü.

Kulüp basın sözcüsü Faysal Elkoca, Nurettin Soykan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, eski başkanların alacaklarından vazgeçmeleri için yaptıkları çalışmalarda gerekli desteği göremediklerini ve Malatyaspor'da bilinmezlik sürecinin devam ettiğini kaydetti.

Eski futbolcu alacakları olan yaklaşık 6 milyon TL'yi yaptıkları görüşmeler sonucu 3 milyon TL'ye kadar çekmeyi başardıklarını anlatan Elkoca, 3 milyon TL'nin tedarik edilebilmesi noktasında da bir destek alamadıklarını belirtti.

-''TARAFTAR STADA DAVET EDİLECEK''-
21 Haziran'da çoğunluğun sağlanamaması halinde kongrenin bir hafta erteleneceğini, ancak sonuçtan ümitli olmadıklarına vurgu yapan Elkoca, 21 Haziran günü kongreden sonra tüm taraftarı İnönü Stadı'na davet ettiklerini söyledi.

Malatyaspor'un kapatılıp kapatılamayacağına taraftarın karar vermesini istediklerini ifade eden Elkoca, ''Eğer stadı doldurabilirsek, demek ki taraftar bu kulübün kapanmasını istemiyor demektir. Şayet dolduramazsak taraftar da kulübün kapanmasında bir sakınca görmüyor görüşü ortaya çıkacak'' diye konuşu.

Yönetim kurulu olarak bazı kararlar aldıklarını da ifade eden Elkoca, ''Yönetim kurulu toplantımızda bir ulusal gazeteye üç gün peş peşe açıklama yaparak Malatyyaspor'u küçük düşüren eski başkan Haşim Karadağ'ın üyeliğinin feshine karar verildi. Ayrıca yönetim kurulu üyemiz Şenol Yalvaç da işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifasını talep etti. Yönetim kurulu istifasını kabul etti'' diye konuştu.

CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari