www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Futbol > Diğer Süper Lig Takımları

Diğer Süper Lig Takımları 4 Büyükler Haricindeki Süper Lig Takımları Hakkındaki Paylaşımlar Buraya...

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-11-2010, 05:12 PM   #41
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen Ver Deivid'i al Yiğit'i

Manisaspor Yönetimi'nin Yiğit İncedemir'i isteyen Fenerbahçe'ye takas teklifinde bulunduğu öğrenildi.

Ege kulübünün yöneticileri, "Size Yiğit'i verelim ama siz de bize Deivid'i verin" önerisi yaptı. Sarı-Lacivertli yönetimin bu konuda vereceği karar merakla bekleniyor.
styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-12-2010, 05:27 PM   #42
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen Tazemeta Manisaspor'a yakın!

Diyarbakırspor'un başarılı Kamerunlu forvet oyuncusu Thierry Tazemeta'ya Manisaspor'un teklif götürdüğü iddia ediliyor.

Tazemeta da kesinlikle Turkcell Süper Ligi'nden başka bir yerde oynamak istemediğini belirterek, "Diyarbakırspor'la bir yıllık sözleşmem var. Beni transfer etmek isteyen kulüpler var. Ben ve menajerim bunları değerlendiriyorum. Beni isteyenlerin ilk önce kulübümle anlaşması gerekiyor. Daha sonra ben anlaşırım. Benle görüşen kulüpler arasında Manisaspor'da var. Diyarbakırspor'la görüşmeleri sürüyor. Benim için önemli olan futbolumu bir üst ligde sergilememdir. Yöneticilerimin de bana anlayış göstermesini bekliyorum. Transfer konumun bir kaç gün içerisinde çözüleceğine inanıyorum" dedi.
Eski 06-12-2010, 05:28 PM   #43
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen Manisaspor'da Hakan Şükür sesleri

Teknik direktör Reha Kapsal'la yolları ayıran Manisaspr yönetimi, hafta başından bu yana görüştüğü Abdullah Ercan'la anlaşamayınca rotayı Türk futbolunun unutulmaz yıldızlarından Hakan Şükür'e çevirdi.

Dün Başkan Kenan Yaralı ile İstanbul'da masaya oturan Abdullah Ercan, U-17 Milli takımı'ndaki görevini bırakmak istemediğini ve bir süre daha Süper Lig'de takım çalıştırmayı düşünmediğini bildirdi. Başkan Yaralı, Ercan'dan olumsuz yanıt aldıktan sonra Hikmet Karaman ve Samet Aybaba ile temasa geçti. İki teknik adamla da anlaşma sağlanamayınca gündeme bu kez Hakan Şükür'ün ismi geldi.

Asıl hedefi Galatasaray'ın başına geçmek olan Hakan Şükür'ün, Fatih Terim gibi teknik adamlığa bir Anadolu takımında adım atmaya sıcak bakabileceğini düşünen Başkan Kenan Yaralı'nın, hafta başında Hakan Şükür'le görüşeceği öğrenildi. Yaralı'nın bu konuda AKP Manisa Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan da yardım istediği öğrenildi.

Hakan Şükür girişiminden sonuç alınamaması halinde en güçlü adaylardan birinin geride bıraktığımız sezon Denizlispor'da görev yapan Hakan Kutlu olduğu öğrenildi.
Eski 06-19-2010, 01:06 AM   #44
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen Manisa'da Hakan Kutlu devri!

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Manisaspor, geçtiğimiz sezon Denizlispor'da görev yapan teknik direktör Hakan Kutlu ile 3 yıllık anlaşmaya vardı..

Manisaspor Basın Sözcüsü Selami Delan, teknik direktörlük görevi için sezon sonunda Denizlispor'dan ayrılan Hakan Kutlu ile anlaşmaya vardıklarını bildirdi.

Delan yaptığı açıklamada, teknik direktör arayışlarında sürdürdükleri görüşmede, Hakan Kutlu anlaşmaya vardıklarını belirtti.

Hakan Kutlu ile 3 yıllık sözleşme imzalayacaklarını kaydeden Delan, ''Yeni hocamızla bugün Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri'nde saat 16.00'da 3 yıllık sözleşme imzalayacağız. Manisaspor'umuza hayırlı olmasını temenni ediyoruz'' dedi.
Eski 06-19-2010, 01:09 AM   #45
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen Hakan Kutlu imzaladı..

Teknik Direktör Reha Kapsal ile yollarını ayıran Manisaspor, geçen sezon Denizlispor teknik direktörlüğünü yürüten Hakan Kutlu ile Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine 3 yıllık sözleşme imzaladı. Törende açıklamalarda bulunan Kutlu gelecek sezon için hedeflerinden bahsetti..

Gerçekleşen törene Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, asbaşkan ve basın sözcüsü Selami Delan ile Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Kenan Yaralı, törende yaptığı konuşmada, Yönetim Kuruluyla beraber Manisaspor'un gelecek sezonda yeni bir çehre ile ligde yer alması konusunda karar aldıklarını belirterek, ''Bazı adaylarımız vardı. Bunlar içerisinde araştırdık, karşılıklı görüşmeler yaptık. Sonunda Hakan hocamızda karar kıldık ve kendisiyle bugün el sıkışarak 3 yıllık anlaşma imzaladık'' dedi.

Uzun vadede iyi şeyler yapacaklarını kaydeden Yaralı, ''Kendisinin takımımıza iyi şeyler katacağını düşünüyoruz. Futbolculuk hayatında da, teknik direktörlük kariyerinde de başarılı bir kişi olarak görüyorduk. Teknik patron bundan sonra Hakan Kutlu'dur, bu konuda tüm yetkilere sahiptir. Memleketimize camiamıza, Manisaspor'umuza hayırlı olmasını diliyorum'' diye konuştu.

-ÖNCELİKLİ HEDEF İLK 8-
İstediği bir takıma geldiğini belirten Teknik Direktör Hakan Kutlu da, çok mutlu olduğunu ifade etti.

Kutlu, ''Takım kadrosu olarak gerçekten beğendim bir takımdı. Üzerine de yapılmış iyi transferler de var. Dün başkanımızla transferlere devam edeceğimizi konuştuk. Yapacağımız iyi transferlerle Manisaspor önümüzdeki sezon kazanmaya odaklı, iyi top oynayan, yense de yenilse de her zaman alkış alan bir takım olacaktır. İnşallah başarılı bir sezon geçiririz'' dedi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kutlu, Denizlispor ile ilgili soruya şu karşılığı verdi:

''Denizlispor'a gittiğimde hem psikolojik açıdan hem de mali açıdan çok büyük sorunları vardı. Kurtarabilir miyiz düşüncesiyle gitmiştim. Gerçekten ligin ikinci yarısında futbolcu arkadaşlarımızla birlik ve bütünlükle çalıştık. Bunun sayesinde ligin ikinci yarısında 20 puan topladık. İyi de bir çıkış göstermiştik. Fakat talihsiz kaybettiğimiz bazı maçlar vardı. Onları kazanabilseydik ligde kalabileceğimize inanıyordum. İnşallah Denizlispor önümüzdeki sezon Süper Lig'e döner. Çünkü gerçekten iyi bir şehir, iyi bir takımdı, ama yapılan bazı hatalar vardı. O hatalar sonucunda küme düştü.''

Kutlu, kendisi için sezon başında bir takımla çalışmanın çok önemli olduğunu, ligi ilk 8 içerisinde bitirmeleri halinde Manisaspor adına çıkış yapmış sayılacaklarını ifade etti.

Manisaspor'un transferlerini de değerlendiren Kutlu, ''Hiçbir teknik direktör Kahe'nin, Semavi'nin ve Ömer Aysan'ın transferlerine 'hayır' demez. Ben de olsam bu futbolcuları isterdim zaten'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından Teknik Direktör Hakan Kutlu, 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Kutlu'nun yardımcılığını, Özcan Bizati, Gökmen Barış, Adnan Öztürk, Şahin Uysal ve Kazım Akgün yapacak.
Eski 06-24-2010, 06:23 PM   #46
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen ''Büyüklerimizin Manisaspor'a destek olmaları..''

Manisasporlu Futbolcular Derneği yöneticileri, Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı'yı ziyaret etti. Yaralı. "Büyüklerimizin Manisaspor'a destek olmaları, her konuda eleştirileri bizim için önemli" dedi..

Dernek başkanı Bülent Hasgönüllü, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği Yaralı'ya derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kenan Yaralı, dernekte hem futbolcu hem de akademisyen olarak değer verdikleri büyükleri olduğu belirterek, şunları söyledi:
"Onların Manisaspor'a destek olmaları, her konuda eleştirileri bizim için önemli. Çünkü doğruyu, güzeli bu şekilde bulacağız. Manisaspor'u el ele vererek adından söz edilen takım haline getirmek için çalışmalıyız. Bunlar zor olan şeyler değil. Daha önce de Ersun Hoca zamanında gerçekleşti. Manisa'nın katma değerini, kimliğinin daha üst seviyelere çıkarmak için çalışmalıyız."

Yaralı, dernek yöneticilerine Manisaspor genel kurulunda kendilerine verdikleri destekten dolayı da teşekkür etti.

Hasgönüllü, Yaralı'ya çiçek vererek, çalışmalarında başarılar diledi.
Eski 06-24-2010, 06:42 PM   #47
-toR`q.#
Geçerken Uğradım

-toR`q.# 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2010
Mesajlari: 143
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 100999
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : -toR`q.# is on a distinguished road
Belirlenen

aynen katılıyorm

~ѕєєєя∂ααяя.#

-sadece biLek. fakeLerime küfür Serbest.

-toRq. *

Alim konuşuyorsa ; Bilirim susmasını ,
Zalim konuşuyorsa ; Bilirim susmamasını !
Cahil konuşuyorsa ; Bilirim susturmasını ,
Bilmediğim konuda ; Bilirim konuşmamasını !..

-toR`q.# Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-27-2010, 09:06 PM   #48
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen Gökhan Emreciksin imzaladı..

Manisaspor, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlenen törenle anlaşmaya vardığı Gökhan Emreciksin ile 3 yıllık sözleşme imzaladı..

Törende konuşan Kulüp Başkanı Kenan Yaralı, uzun süren görüşmelerin ardından Gökhan Emreciksin'in siyah beyazlı renklere bağlandığını söyledi.

Yaralı, ''Bu transfer için yaklaşık 20 gündür uğraşıyorduk ve dün itibarıyla bu transferi gerçekleştirdik. Gökhan da Ankaragücü'nde beraber çalıştıkları hocasının burada olmasından, bizim de kendisini istememizden dolayı buraya gelmek istedi. O da büyük bir özveride bulundu. Kendisiyle 3 yıllık bir sözleşme imzalıyoruz. Takımımıza faydalı olacağına inanıyoruz. İnşallah Manisaspor'da daha da iyi bir çıkış yaparak hem takımına hem de kendisine hem de Türk futboluna iyi şeyler kazandıracak. Biz de Gökhan'ı daha iyi yerlerde, Milli Takım'da göreceğiz'' dedi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Yaralı, pazar günü yurt dışından bir futbolcuyla görüşmelerinin olduğunu hafta içinde de yurt içinde transfer görüşmelerine devam edileceğini belirterek isim vermedi.

Manisaspor'da olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Gökhan Emreciksin ise ''İyi insanların olduğu, iyi bir kulübe geldiğime inanıyorum. Manisaspor kendisini Süper Lig'de kanıtlamış bir takım. Buraya gelmeyi lig bittikten sonra özellikle bana olan ilgiden dolayı daha çok istedim. İnşallah her şey başladığı gibi devam eder ve iyi bir şekilde sonlanır diye düşünüyorum'' dedi.

İmza töreni sonrasında Başkan Yaralı, Gökhan Emreciksin'e üzerinde ''Emreciksin'' yazan Manisaspor forması verdi.

Gökhan Emreciksin ile yapılan imza törenine Manisaspor Kulüp Başkanı Kenan Yaralı, Manisaspor Basın Sözcüsü Selami Delan ve Manisaspor Genel Menajeri Öner Karalar katıldı.
Eski 06-27-2010, 09:08 PM   #49
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen Manisaspor yeni sezona başlıyor..

Manisaspor, yeni sezon hazırlıklarına yarın(Pazartesi) Tarık Almış Spor Tesisleri'nde yapacağı çalışmalarla başlayacak..

Manisaspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına yarından itibaren kendi tesislerinde başlayacaklarını belirterek, yeni sezon öncesinde kadrolarına katmayı düşündükleri 3 oyuncunun Hollanda kampına kadar takıma dahil olmasını planladıklarını ifade etti.

Manisaspor'un geçen sene yaşadığı gol sıkıntısının forvet oyuncularından kaynaklanmadığını kaydeden Kutlu, ''Bu durum Manisaspor'un oyun anlayışından kaynaklanıyordu. Transferlerimiz ön bölgeye yönelik olacak. Hem performansımızı artırıcı hem de kadromuzu alternatifli hale getirecek oyunculara yöneliyoruz. Sol kanada ve oyun kurucu mevkilerine takviye yapacağız'' dedi.

Gençlerbirliği'nden Kahe, Trabzonspor'dan Ömer Aysan Barış, Ankaragücü'nden Semavi Özgür, Kayserispor'dan Gökhan Emreciksin ile Bozüyükspor'dan Ahmet İlhan Özek'i kadrosuna katan Manisaspor'da, geçen sezon devre arasında Bucaspor'dan transfer edilen ve yarım dönem İzmir temsilcisinde kiralık olarak forma giyen Bekir Yılmaz da bu sezon Manisaspor'un kadrosunda yer alacak.

Tarık Almış Spor Tesisleri'nde yeni sezon hazırlıklarına yarın başlayacak Manisaspor'da yabancı oyuncuların 1 Temmuz'da Manisa'da olacağı öğrenildi.

10 Temmuz Cumartesi gününe kadar birinci etap çalışmalarını Manisa'da sürdürecek Ege temsilcisi, 2. etap çalışmalarını 13-23 Temmuz arasında Isparta Davraz'da yapacak.

Manisaspor, 26 Temmuzdan itibaren Hollanda'da yapacağı 3. etap çalışmalarının ardından 7 Ağustosta yurda dönecek.
Eski 06-29-2010, 02:09 AM   #50
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Belirlenen Tita Manisaspor yolunda..

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Manisaspor, 2010-2011 sezonun ilk çalışmasını Türk futbolcuların katılımıyla yaparken, teknik direktör Hakan Kutlu, transfer çalışmalarını değerlendirdi..

Tarık Almış Spor Tesisleri'nde, teknik direktör Hakan Kutlu idaresindeki ilk çalışmaya, dört yeni transfer, devre arasında Bucaspor'dan alınan ve yarım sezon İzmir ekibinde kiralık oynayan Bekir, altyapıdan yedi futbolcunun yanı sıra geçen sezonun kadrosundan 14 futbolcu katıldı.

Kutlu'nun futbolcularla yaptığı konuşmanın ardından oyuncular, koşu ve ısınma hareketleri yaptı. Daha sonra topla yapılan çalışmayla devam eden antrenman yaklaşık bir saat sürdü. Antrenmanı, kulüp başkanı Kenan Yaralı ve yönetim kurulu üyeleri de takip etti.
Manisaspor'un yabancı oyuncuları, 1 Temmuzda Manisa'da olacak.

-TEKNİK DİREKTÖR HAKAN KUTLU-
Manisaspor'un yeni teknik direktörü Hakan Kutlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, yerli futbolcuların tam kadro olarak ilk çalışmaya katılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini, böylelikle iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade etti.

Kutlu, yeni sezonda ligin iyi futbol oynayan ekiplerinden bir tanesi olacaklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Bu yılı ilk 10 içinde bitirmeyi hedefliyoruz. Üç senelik bir kontrat imzaladık. İlk hedefimiz Süper Lig'de iyi bir oyun ortaya koyan Manisaspor oluşturmak. Sonraki yıllarda da daha üst sıralar için oynayan ve futbolunu daha da geliştiren bir ekip olacağız. Transfer konusunda yönetim kurulumuz gerekli çalışmalara devam ediyor. Ön bölgeye yönelik transferlerimiz olacak. Manisaspor, isteyen, koşan, arzu eden bir takım olacak.''

Gazetecilerin sorusu üzerine Kutlu, geçen sezon Antalyaspor'da forma giyen Tita ile ilgilendiklerini ifade ederek, ''Antalyaspor'un da kendisiyle ilgilenmesi gayet doğal karşılanmalı. Kulüpler arasında görüşme devam ediyor. Tita, şu anda Ankaraspor'un oyuncusu, dolayısıyla bu kulüple görüşmeler sürüyor. Tita ile ben görüştüm. O da Manisaspor'da oynamak istiyor'' dedi.

Kadrodaki futbolcuların Manisa'da ikamet etmesini istediklerini kaydeden Kutlu, ''Manisaspor'da oynayan futbolcuların bu şehirde kalmasını istiyoruz. Yeni transferlerimiz burada ev tutacak. Kadromuzdaki mevcut oyuncular da 1-2 ay içinde Manisa'ya taşınacak'' diye konuştu.

-KULÜP BAŞKANI KENAN YARALI-
Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı da yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına bugün başladıklarını, çalışmalarını bir süre Manisa'da sürdürdükten sonra Isparta Davraz'da kamp yapacaklarını ve en son da Hollanda'da çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

Yeni sezon öncesinde tesislerde ve Manisa 19 Mayıs Stadı'nda çeşitli çalışmalar yapıldığını anlatan Yaralı, bu kapsamda iki kişilik futbolcu odalarını tek kişiliğe dönüştüreceklerini söyledi.

Geçen sezon sıkıntılı bir dönem yaşadıklarını anımsatan Yaralı, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Bu süreçte bizim de hatalarımız olmuştu. Bu sezon teknik direktör sorununu erken bitirdik. Transferlere başladık. Zaten iskelet bir kadromuz vardı. Eksiklerimize yönelik transferler yaptık. Eksiklikleri yüzde 60-70 düzeyinde tamamladık. İki-üç ciddi transfer daha yapmayı düşünüyoruz. İkili forvetin arkasına bir oyun kurucu, bir golcü ve sol kanat oyuncusu alacağız. Acele etmiyoruz. Bunlardan bir ikisi yabancı olabilir. Transferleri Davraz kampına kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yeni sezonda yayın gelirleri arttığı için paramızı har vurup harman savurmayacağız.''

Manisaspor'un yeni transferi Gökhan Emreciksin de yeni transferlerle birlikte iyi bir takım oluşturacaklarını dile getirerek, kendisinin hedefinin (A) Milli Takım'da forma giymek olduğunu bildirdi.
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 9 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 9)

Mesaj kurallari