www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Oyun > Knight Online

Knight Online Knight Online Hakkındaki Tüm Paylaşımlar...

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 01-31-2007, 11:55 AM   #1
Lac0st3_ForCeS
Müstakbel Üye

Lac0st3_ForCeS 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 168
Teşekkür Etme: 6
Teşekkür Edilme: 20
Teşekkür Aldığı Konusu: 12
Üye No: 29685
Rep Puanı : 1010
Rep Derecesi : Lac0st3_ForCeS is a splendid one to beholdLac0st3_ForCeS is a splendid one to beholdLac0st3_ForCeS is a splendid one to beholdLac0st3_ForCeS is a splendid one to beholdLac0st3_ForCeS is a splendid one to beholdLac0st3_ForCeS is a splendid one to beholdLac0st3_ForCeS is a splendid one to beholdLac0st3_ForCeS is a splendid one to behold
Belirlenen Başlıca Knight Online Hataları ve Çözümleri

Selam arkadaşlar uzun zamandır böyle 1 konu açma fikrim vardı fakat çözemedigim bir hata oldugu için biraz bekledim. En sonunda o hatayı da deneme ve yanılma yoluyla çözdüm. Şimdi gelelim Başlıca hatalara ve çözümlerine... Knight online oynayanlar mutlaka bilir. Knight Online = Hata Online de diyebiliriz. İşte şu ana kadar karşılaştıgım hatalar ve çözümleri...

DİPNOT: Kesinlikle alıntı degildir. Hepsi kendi karşılaştıgım hatalar ve kendim buldugum çözümlerdir. Bazılarını ise araştırmalarım sonucunda buldum

1)- X-Trap Hatası: Güya oyunu güvenli oynanması için çıkmıştı fakat son derece ızdırap olmaya başlamıştı. Herkes kendi kafasından çözüm önerileri sunmuştu. Kimisi format at, kimisi sil yeniden yükle vs.. gibi şeyler. İşte bu hatanın çözümü:
Başlat/Çalıştır/ cmd yazıp enter diyoz. Çıkan siyah msdos ekranına. ipconfig/flushdns yazıyoruz ve enter diyoz. Sorununuz geçmiştir. İyi oyunlar. Tekrar verirse yine aynı işlemi yapalım.

2)- Charımızın askıda kalma olayı: Tamamen kendim buldum. Genelde bu hatayı DC olduktan sonra oyuna girerken verir. Hatayi almamak için. Dc olunca tamam demeyin. CTRL+ALT+DEL basıp knightonline.exe proğramını sonlandırın. Tekrar girişte charınız askıda kalmayacaktır.

3)- DC sorunları: Tamamen k2 den veya kendi netinizden olmuş bir sorundur. Geçicidir. Meraklanmaya gerek yok.

4)- Lag sorunu: Bu oyunda iki şirketten çekiyoz Birisi k2 network, Digeri Türk Telekom. Bu sorunda bizim elimizden bişey gelmez. Oturup internette sörf yapıp. Msnde unuttugumuz arkadaşlarla sohbet edebiliriz.

5)- Program is outdated or......... : Diye devam eden bir sorun var. Ben bunun çözümünü bulmadan önce neler yaptıgımı anlatayım isterseniz.
1- knighti sildim tekrar yükledim sorun çözülmedi...
2- tekrar kaldirip konumunu degiştirdim yine sorun çözülmedi.
3- format attım sorun çözüldü fakat bir süre sonra tekrar vermeye başladı sorunu.
4- kafayı yedim tüm interneti araştırdım hep bu sorunu alanları gördüm fakat çözümünü veren cevaplar görmedim. Herşey siz kanka.net üyeleri için. İŞte bu başbelası sorunun kolay çözümü:

Başlat / Proğramlar / knight Online / Options açıyoz. En üstteki path versiyonu yazan yeri 1 düşürüyoz. mesela 1464. pathteysek. orayı 1463 yapıp ok diyoruz. Oyunu açınca 1464. patch tekrar yüklenecektir ve sorunsuz şekilde oyununuzu oynayınız.

buraya sorunlarınızı yazınn çözmeye çalışırım arkadaşlar

Evet arkadaşlar. Benim başlıca karşılaştıgım sorunlar bunlar. Eger sorunu olan varsa bu başlık altına yazabilir. elimden geldigince cevaplamaya çalışırım. Bir Teşekkürü esirgemeyin. Herkese iyi günler...
Lac0st3_ForCeS Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-04-2007, 08:27 PM   #2
comep21
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Sep 2006
Mesajlari: 6
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 19928
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : comep21 is on a distinguished road

ftp file error yazıor ve oyuna gıremıorum ne yapabılırım
comep21 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-17-2007, 10:29 AM   #3
hüseyin24
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Oct 2006
Mesajlari: 8
Teşekkür Etme: 2
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 20762
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : hüseyin24 is on a distinguished road

saol kanka çok güzel bilgiler
walla birinci sorun işime bayağı yaradı

emeğine sağlık
Eski 03-02-2007, 11:36 AM   #4
вö¢üк
ÇaKaL Üye

вö¢üк 'in Avatari

Kayit Tarihi: Feb 2007
Mesajlari: 1,310
Teşekkür Etme: 129
Teşekkür Edilme: 127
Teşekkür Aldığı Konusu: 76
Üye No: 32883
Rep Puanı : 2560
Rep Derecesi : вö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond reputeвö¢üк has a reputation beyond repute
Belirlenen

PAyLASım İCİn TY

EMEĞe SAYGı
вö¢üк Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 04-06-2007, 07:01 PM   #5
Spy_MasteR
Forum Müdavimi

Spy_MasteR 'in Avatari

Kayit Tarihi: Apr 2007
Mesajlari: 2,415
Teşekkür Etme: 32
Teşekkür Edilme: 56
Teşekkür Aldığı Konusu: 49
Üye No: 39171
Rep Puanı : 3277
Rep Derecesi : Spy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond reputeSpy_MasteR has a reputation beyond repute
Belirlenen

paylaşım için saol
Spy_MasteR Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari