www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 12-30-2006, 04:37 AM   #1
uprocking
Daimi Üye

uprocking 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2006
Mesajlari: 799
Teşekkür Etme: 6
Teşekkür Edilme: 34
Teşekkür Aldığı Konusu: 22
Üye No: 15198
Rep Puanı : 2714
Rep Derecesi : uprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond reputeuprocking has a reputation beyond repute

= ne oluyu lan burda ? bak kaşımı da kaldırdım, çabuk söyleyin ulan ! bi b.ktan da haberim olsun

= "euehue, alemsin be abi", "gülünür sana" anlamına gelirim .. normal gülme ile kahkaha atmak arasında bir şey yapıyorum.. bak ağız hafiften kayık yani .. böle bir olay

= o da ne ? aman tanrım, ağzım "o" şeklinde açık kaldı .. oha falan oldum . bu kadar da olmaz ki kardeşim

= "tuttum seni adamım", "göz de kırptım, onaylıyorum seni" anlamlarına gelirim. Ayrı bir havam vardır. Bazı olayları aşşağıdan almak için de kullanılırım .. Yani kafa biraz bozuktur arkadaşa, gönlünümü almak, yanlışı varsa düzeltmek bağbığında söylenen sözden sonra yapışıveririm cümlenin sonuna. işe de yararım

= dil atarım, yalarım ben abi .. bazen lakayitlik yaparken de kullanıyolar ama asıl görevim yalamak şekilde görüldüğü gibi ..

= karizmayımdır .. kışın bile takarım bu gözlükleri, ama havamdan bir şey eksilmez .. çünkü forumdakiler genelde farkında olmaz hangi mevsimde olduklarının

= çok oynaşımdır .. gözler falan yerinde durmaz .. fingerdiğim kısaca ..

= "hıh, hadi ordan sexi" anlamında kullanılırım .. en çok gıcık oldum smiles aha bu smilesdır ( ) çünkü benden sonra bu cıvık smile koyunca bi anlamamım kalmıyoo ..
uprocking Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari