www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 08-02-2006, 02:28 PM   #1
blAcksmith
Bağımlı Üye

blAcksmith 'in Avatari

Kayit Tarihi: Feb 2006
Mesajlari: 3,412
Teşekkür Etme: 278
Teşekkür Edilme: 713
Teşekkür Aldığı Konusu: 478
Üye No: 8785
Rep Puanı : 36043
Rep Derecesi : blAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond repute

yanlızbiryer; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 22; İl: İstanbul
Geçen gün nişanlımla bir düğüne gittik. Gelin odasına yeni evlilere takı takarken damat, nişanlıma “Üstünde karınca var” dedi. Peki bizimki ne cevap verdi? “Ağaçlık yerden geliyoruz da...” Bu naçizane cümleden sonra nişanlımın toplama çalışmalarını yeni evli çift gülerek bense utançtan yerin dibine geçerek dinledik. Oldu olacak ayrıntı da vereydin aşkım!

asyakizi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; Ülke: Almanya
Geçen akşam arı soktu, alerjim olmamasına rağmen hemen sevgilime bir mail atıp “Beni arı soktu, çok canım yanıyor” dedim. Benim son derece romantik sevgiliden gelen akıllara ziyan cevap: “Gelsene bi de ben sokiiim” Maalesef bu odundan bozma adamı hala seviyorum.

sertanlove; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Adana
Ey itiraf.com erkekleri... “Nasıldı?” sorusuna, kendinden emin bir şekilde “Ötekilerden farkı yoktu!” cevabını veren bir sevgiliniz oldu mu? Hücum ederken, kontra ataktan gol yemek bu olsa gerek.

muzco123; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: İstanbul
Uzun zamandır ayak parmaklarımda mantar var. Ama ben hiç doktora gitmedim. Neden mi? Çünkü parmaklarımı kaşıyınca hiç olmadığım kadar hızlı bir şekilde ereksiyon oluyorum. Hiç bir kadının yapamadığını yapan mantarıma teşekkür etmek istiyorum.Seni seviyorum.

sexi7; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; Ülke: ABD
Soranlara yemekleri, ailemi özlediğimi söylüyor olsam da en çok Türk kızlarını özledim. Yolda yürürken bakarsın gözlerini kaçırır, konuşurken cinsellikten bahsedersin yüzü kızarır, istersin evlenmeden olmaz der. Burdakiler benden yırtık yahu, göz göze gelmeye çekinir oldum.

BuNdYFaMiLy; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: İstanbul
Beraber çalıştığım ve yöneticisi konumunda olduğum yirmi iki yaşındaki eleman, MSN´de aynı anda on ayrı kadınla konuşup altı tanesinin telefonunu alacak, toplamda üç yüz kırk kadının telefonuna sahip olacak kadar yakışıklı; ben mi? En son fotoğraflarımı yolladığım hatun “Bir daha beni arama” dedi. Kıskanıyor muyum; evet, hasetimden çatlıyor muyum; evet, yerinde olmak ister miyim; evet, peki bunu ona belli ediyor muyum; hayır...

dros; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
Hakkında dolandırıcılık suçundan dava açılan müvekkilimi beraat ettirdim. Beraat kararını aldıktan sonra adam adresinden ayrılmış, telefonlarını iptal ettirmiş ve adama ulaşamıyorum. Tahmin ettiğiniz gibi vekalet ücretimi ödemedi! Dolandırıldım!

üjbej; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 35; İl: Antalya
Antalya’daki Güver Uçurumu’nun hemen üzerine, daha rahat gözlem yapılabilsin diye yapılan platformun yanındaki tabelada “Platformun üzerine 5 kişiden fazla çıkmak tehlikelidir” yazıyor. Hemen bu yazının altında ise keçeli kalem ile “Abi biz 30 kişi çıktık, bir şey olmuyor” yazılmış. Yurdumun fedakar gençliği, üşenmemiş, kendini tehlikeye atıp bizler için test etmiş... Eksik olmasınlar.

eastbourne; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; Ülke: İngiltere
WhatsUpDude’a ilaveten. Londra’da , Washington’dakinin benzeri, her ülkenin konsolosluğunun bulunduğu bir cadde var. Bu caddedeki konsoloslukların sadece bir tanesinde kuyrukta beklersiniz; diğerlerinde işlem yaptırmak için gelenlerin oturması için özel bekleme yerleri vardır. Ve evet, yine doğru bildiniz. Bu konsolosluk bizim konsolosluktan başkası değil.

alqper; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; İl: Bursa
İşçilerden birisi benden müzik CD’si istedi. “Mp3 mü istersin?” dediğimde aldığım cevap: “Fark etmez abi, dikiz aynasına asacam, parlak olsun yeter.” Al kardeşim, hem parlak hem de yuvarlak. Hayırlı yolculuklar sana...

meskalin40draje; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 41; İl: Malatya
Reklamcılığın duayenlerinden biri de dedemdir herhalde. Zira rahmetli, çocuklara gizliden para verip, kadınların bol olduğu yerde y.....ı büyük y.....ı büyük diye bağırtan biridir.

dürfen; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; Ülke: İsviçre
Amcamız 68 yaşında, emekli ve iki yetişkin çocuk babası. Otuz altı yıldır İsviçre`de yaşıyorlarmış eşiyle beraber. Bir sohbet sırasında “Kesin dönüşü düşünmüyor musunuz?“ deyiverdim. Demez olaydım! “Onu nasıl Türkiye`ye götürürüm, orada yaşaması mümkün değil, o buraya alışmış, sadakatine ihanetim sözkonusu olamaz, ancak o öldükten sonra kesin dönüş yapabilirim” şeklinde cümlelerle kükredi adeta. ´O´ diye bahsettiği ne karısı ne arkadaşı ne de çocuğu. O, amcamızın sadık köpeği Ercü.

ballımasal; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İstanbul
Yakın bir arkadaşımın anaokuluna giden 5 yaşındaki oğlu ile konuşmalarını size aynen aktarıyorum: “Anne Aslı ile İrem de bize gelsin, hiç arkadaşım yok.” Ben ve ablan (abla ben oluyorum) var ya çocuğum. “Ama anne benim pipim sizde büyümüyor!

tirafs; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
Sen aylarca peşinden koştur kızın, İstanbul’a gelmeye ikna et. Güzel bir restoranda yer ayırt, lüks bir otelde suit kirala... Vee onun geleceği sabah evden çıkarken arkandan seslensinler: “Kandilin mübarek olsun.” Sizin de efendim sizin de...

runoruno; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İzmir
Sevgili annem acaba pazardan seçtiği penyenin üstündeki İngilizce yazının ´Bakireyim. Ama bu t-shirt eski´ anlamına geldiğini bilse giymem için bu kadar ısrar eder miydi ki?

WhatsUpDude; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; Ülke: ABD
yanardağlı´nın Washington DC gözlemlerine ilaveten. Washington DC´de, bütün ülkelerin büyükelçiliklerinin yanyana dizildiği bir cadde vardır. Bunların içinde, sadece bir tane büyükelçiliğin görevlisi her sabah bahçeyi suladıktan sonra kaldırımları da hortumla suluyor. Evet bildiniz, Türk Büyükelçiliği.

itirafs; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
Üniversite yıllarımda yeni yeni popüler olan bir popçu kız arkadaşımın “Senden hoşlanıyorum” demesine karşılık “Seninle yapamam, ayrı dünyaların insanıyız.” demiştim. O şimdi her gün televizyonlarda, davetlerde boy gösterirken ben akşamları pijamamı giyip karpuzun suyunu koltuğa damlatarak onu seyrediyorum. Gerçekten de ayrı dünyaların insanıymışız. İyi yapmışım.
"BEŞİKTAŞ" Ömür Değil Ölünce Bitsin..

BeşiktAşımız ile ilgili son haberler

Moderator başvurusu için tıklayın
blAcksmith Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-02-2006, 02:37 PM   #2
Cehennet
Banned

Cehennet 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2006
Mesajlari: 174
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 3
Teşekkür Aldığı Konusu: 3
Üye No: 14628
Rep Puanı : 267
Rep Derecesi : Cehennet has a spectacular aura aboutCehennet has a spectacular aura aboutCehennet has a spectacular aura about

üjbej; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 35; İl: Antalya
Antalya’daki Güver Uçurumu’nun hemen üzerine, daha rahat gözlem yapılabilsin diye yapılan platformun yanındaki tabelada “Platformun üzerine 5 kişiden fazla çıkmak tehlikelidir” yazıyor. Hemen bu yazının altında ise keçeli kalem ile “Abi biz 30 kişi çıktık, bir şey olmuyor” yazılmış. Yurdumun fedakar gençliği, üşenmemiş, kendini tehlikeye atıp bizler için test etmiş... Eksik olmasınlar.

Süperdi bu eline sağlık
Cehennet Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-02-2006, 02:43 PM   #3
CLuber
ÇaKaL Üye

CLuber 'in Avatari

Kayit Tarihi: Nov 2005
Mesajlari: 1,043
Teşekkür Etme: 216
Teşekkür Edilme: 223
Teşekkür Aldığı Konusu: 126
Üye No: 3361
Rep Puanı : 11059
Rep Derecesi : CLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond repute

Teşekkürler...
Eski 08-02-2006, 02:49 PM   #4
Angel of death
Daimi Üye

Kayit Tarihi: Nov 2005
Mesajlari: 576
Teşekkür Etme: 40
Teşekkür Edilme: 217
Teşekkür Aldığı Konusu: 103
Üye No: 3837
Rep Puanı : 11661
Rep Derecesi : Angel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond reputeAngel of death has a reputation beyond repute

süper hepsi de eline emeğine sağlık

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari