www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 01-22-2007, 04:41 PM   #1
EdONiSs
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 12
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 28079
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : EdONiSs is on a distinguished road

ARKADAŞLAR BU BENİM TAMAMEN KENDİ YAŞADIĞIM BİZZAT OLAYLARDIR.

İLK K.O NUN KARDANADAM ZAMANI ARKADAŞLARLA KARDAN ADAM KESİYODUK DİESDE 1 DE KESTİK 2 YE GEÇTİK ORDA KESERKEN ARKADAŞ DC YEDİ 3 E GİRDİ BİZ 2 KESTİK AMA 3 GİRMEDİK BİZİM ARKADAŞTA 3 GİRDİ YA HEPİMİZE HAVA ATIYOOO GARİ :biggrin1: BEN GİRDİM SİZ GİREMEDİNİZ SALAKLAR FLAN TABİ BEN ALTTA KALIRMIYIM HEMEN ARKADAŞA DEDİM

- MAHMUT LEN ALT+F4 ÇEKENE 100 MİLYON EXP + 100 M PARA + Bİ TANEDE RUS KARISI AYARLIYOLARMIŞ K.O TAKIMI DEDİM

BİZİN SALAKTA HEMEN ALT+F4 ÇEKTİ BİZİM CAFEDE HERKES YERLERDE :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Bİ GÜN MAGEM İLE YENİ 57 OLMUŞUM TABİ YENİ SKİLL AÇILINCA CZ YAPAYIM DEDİM DAHA İLK K.O İLK CZ BEN TABİ HİÇ BİR YERİ BİLMİYOM HUMAN KAPISINDAN ÇIKTIM NE BUUF VAR NEDE SW YÜRÜYOM KARRUSLARA GİDEN YOLDAN YÜRÜYOM BEN ORADA OTLAR VAR BENDEKİ KAFAYA BEN O OTLARA OTURDUM BİDE Bİ GÜZEL İSMİMİ ( O ) HARFİ İLE KAPATTIM Kİ KİMSE BENİ GÖRMESİN DİYE OTUR OTUR CANIM SIKILDI BENDE KALKIP Bİ SORAKİ OTLARA OTURDUM MEĞER ORDA ASAS VARMIŞ KARUS ODA BENİM GİBİ OTURUYOMUŞ BENDE ONUN ÜSTÜNE OTURMAZMIYIM aq ADAM BENİ TEK SPİKE İLE ÇİZMEZMİ :biggrin1: HAY BEN BU CZNİN DEDİM KENDİME

AYNI MAGE İLE 60 OLMUŞUM DAHA YENİ O ZAMANLAR TAARUZ VAR OYUNDA ÖKÜZ GİBİ ADAM HERKEZ ONDAN KAÇIYOO GÖREN YOLUNU DEĞİŞTİRİYO BENDE LR SKİLLLERİ VAR DEDİM BEN BU TAARUZU KİTLERİM DİYE Bİ DALDIK ADAM BİZE Bİ SCREAM Bİ HAVADA KALDIK TABİİ:biggrin1: SONRA TABİ ÇİZİLDİK
EdONiSs Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari