www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 08-31-2007, 03:57 PM   #1
Shekil
Uzman ®

Shekil 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2007
Mesajlari: 2,547
Teşekkür Etme: 16
Teşekkür Edilme: 27
Teşekkür Aldığı Konusu: 23
Üye No: 43364
Rep Puanı : 3450
Rep Derecesi : Shekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond reputeShekil has a reputation beyond repute
Belirlenen 'Albümü İlk Şoförüm Dinler'

YENİ ALBÜMÜNÜ 2008'DE ÇIKARMAYI PLANLAYAN Gülben Ergen İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

- Albüm konsantrasyonu garip bir şey. Çok gerilirim, diken üstünde olurum. Okumaları, alt yapıları CD'ye kopya isterim. Alırım CD'mi, binerim arabama, ilk dinleyen şoförüm Şükrü olur. Şükrü'nün kulağı sağlamdır, biraz da yanık seslidir. Harika yorumlar yapar ve o yorumlara çok önem veririm. Sonra tek başıma dinlerim, ama ille de arabada dinlerim. Evde olmaz nedense...

Gülben Ergen'den 10 öneri

1- Kendinizi sevin ve sayın: Siz kendinizi sever ve sayarsanız, sevilir ve sayılırsınız.

2- Şükredin: Evren şükrettiğinizi duyar ve vermeye devam eder.

3- Doğru beslenin: Vejetaryen olamasam da dikkat ediyorum ve topraktan çıkan besinleri tüketiyorum. Böylece bedenim daha dingin oluyor.

4- Cildinize özen gösterin: Günde en az üç litre su içiyorum. Cildim pırıl pırıl. Nem ve kil maskemi ihmal etmiyorum.

5- Kusurlarınıza göre giyinin: Vücudunuzu tanıyıp, kusurlarınızı bilip, seçimlerinizi bu yönde yapın.

6- İçinizin sesini dinleyin: Yoga yapın. Yapamazsanız bir köşeye çekilip günde 10 dakika iç sesinizi dinleyin. Tüm çözümler ve cevaplar sizde mevcut ama dinlerseniz.

7- Sevdiklerinizin kıymetini bilin: Size özen gösterilmesini istiyorsanız siz de özen gösterin. 'Seni seviyorum' demeyi alışkanlık haline getirin.

8- Vermeden almak Allah'a mahsus: Kıyafetlerinizi, eşyalarınızı eskimeden ihtiyacı olanlara verin. Eğer yer açarsanız size yenileri gelecektir.

9- Suları tasarruflu kullanın: Akan her damla su bir başka evde birike birike ne işlere yarar!

10- Bebeğinizi anne sütüyle besleyin: Sütünüzün kalitesi için sıkı dietler yapmayın, ağrı kesici bile almayın. Anne sütünden asla vazgeçmeyin

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari