www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Güvenlik > MSN, ICQ ve Diğer Mesajlaşma Programları

MSN, ICQ ve Diğer Mesajlaşma Programları Icq, Msn , Yahoo her türlü mesajlaşma programları hakkında yardım

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 02-18-2008, 01:35 PM   #11
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 8,103
Teşekkür Etme: 19
Teşekkür Edilme: 155
Teşekkür Aldığı Konusu: 28
Üye No: 1
Rep Puanı : 434913
Rep Derecesi : jockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond repute
Belirlenen

[Sattm AsKi SNdee KaLSnn TaLibmm çoKK seN yaLansN IstiyoRsaa öyLe oLsnn ßi DudK veR üsTüü KaLsnn

DehshetiM,ManyaqM,Laf SokaRim,YeRse uqRass ßakaLim..

..ßoshweR HePayni MasaL....HayaT ve ßnn Iste Hepsi ßu KaDaRR..

Değiştiremessin ßenii Ksmaa ßosaa ßnn ßuymm ßrzz Huyszz ßrz KıRıkk ßnn KendimLe MutLuyumMm..

Snn anca ona bunaa laf yetistrr..imj ßozK ßiRzz DeğistR..HeR Kadını Annen mi SanDın OkuyuP Kafanı ßaya ßi GeLiştiR...

Içimde ßiR TuTku vaR Oda SensNN__DiLe qeLse KaLbim Ne DeR ßiLiR Misinn__ßenm Herseimm Sensnn..

._.AyiK oL PaniK YaPma._.RahaT oL ßkk DaLqaNa._.3 qünLüK DüNya Ne SaNa KaLiR Ne ßaNaa._.

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimseninde ßizimLe ilgilenmesi gerekmez

ßen senin duymakk istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasini istemediqin her kesinLikk ßen'im..!!

Resti Cektim Kadere ßlki Isyan Oldu TAsti Tk ßir ßasima Kaldim PiCh Acisi ßnde SakLi Ama ßundn Sonra S!kt!r Ettim Aski!!...

Bizdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ŞşIpSeVdİYiSS OqLuM ßîzLé SeVqİlİ oLmâk Sîze YaKıŞmaz...

SeveNn SeveR SvmeyNn SiKtiRR oLuP qiDeR ßnM DüNyaM HeR TüRLü DöNeR..

EcNebi ŞaPKaLaRLa OLmz ßu RapiN FiyaKasıı PaRDoN İstemeDnn OLdu Acıttım mı AbLasıı

SusuN ..! / KonusmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter!

FaLaNn...FiLaNn...aRtkk HheRseyy aNtii yaLnN

DüNyadaa Eşimm BenzeRmm YokK Amaa BenzemeYee ÇaLışan EzikK ÇoKk....!!! ((:

DaHa BoYuN bi karis Beyfendi OLmaYa çaliss..PesiMde DoLasma OtuR DeRsiNe Çaliss ….!!!

ßnn Hep mesquLüm Nedense...doLuyum heR Nedense...ßnn ßnii ßende Kaybettim...NoLuR ßuLan ßi habeR veRse..

ßnN sana KiyaRmiym o KadR hiyaRmiym?

BoqazimDa DüqümLenen HeR iLmek HuzuR VeRiR CeSeDini qöRmek Seni HeR NeFeSTe SiqTiqim qeRCek ToPLa qöTünü evine Dön qeRzeK

Şimdi dersaneli olduk! Cevap anahtarını doldurduk! Yine yetmedi netimiz! KAHROLSUN SINAV SİSTEMİNİZ

HeRseyee Ve HeRKesee Inatt yiNe eL eLeyzz AsKmLaa ...

AcayiP yaRaticiymdiR... cKK Piss soRnn yaRatiRmmm..

CİddYsEn Sni DiKkaTe aLıRm DaLqa yParSan Bna ÜstÜnde SöRf YapaRm.!

Ne qüseLm,Nde iyi ßir kaLßm war,Ne qörüLmye Deqerm..Nede seviLmeye,Acayißin 1iym,En iisi ßirak ßiLdim qßi devam ediym..bn böLe iimM

öLünüzü DiRinizii heRqnn BiRinizii BiRqnn hePinizii

Mal Sahibi, Mülk Sahibi Hani Bunun İlk Sahibi ? Malda YALAN, Mülkte YALAN al birazda sen oyalan...

No oKkuL No Dır Dır onLinee MaKkaraa onLinee Gır Gır

' HayaT KkıSsaa DeqmeSsKkii Oonaa

SeNn Nee iLktinn Ne SonsNn SevgiLee DoLdnn NefRtLee BoquLdnn Üzqnümm EziKk İnsaan UnutuLdnn

KaybeTmeK wArdr, wAzqecmeK asLa.. öZür wArdr, yaLwArmaK asLa.. SewmeK wArdr, ihAnet asLa.. UnTLmaK wArdr, UnTmaK asLa

BiZz Nnee deliKkanlılar GörDüKk..qüll Güll ölDüKk... xD ehuqq

| haber etmişsin bana unuttum die,aL ß3nden sana iki keLime Coookta TııIIIıııNn..!|

BıraK LaN aşKı Masa ÜsTünDeN SiLqiTSin,BeLLeqinDemi KaLDi FormaT aT siTiRSin qiTSin

SsuSs ÇÇoKk SorUu SsoRmaa,iNnsSanNıı buNnaLtmaa,heSsaPsızZ yeree SsoruNn yaraTmaa,DinLee AnLaa Amaaa yaRqıLamaa

aRtKk dewiR Déişti éé tabii bnDé Déiştim kısa kéSs aRtıKk bitti sénin moDn c0oKktan qécTi

Yalann Ssölemee baNa yalaNımm oLursnn..oyuN oyNamaa baNaa oyuNcaıımm oLursnn
jockeя Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-18-2008, 01:36 PM   #12
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Rep Derecesi : jockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond repute
Belirlenen

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! S.S.M.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M.

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm… S.S.M.

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi S.S.M.

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M.

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM S.S.M.

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum… S.S.M.

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi...

Şimdi GeL ve Gör BeNi Duruyor muyum,Yerimde HaLa ! Yurtta AşK,Cihanda AşK,Her Yerde AŞK Bundan SonRa !!

ELimi de KoLumu da BağLa Hadi,Bir Odaya Bir Ömür Hapset Hadi..BecerebiLirsen Zapt et Hadi !!YanGınım ÇoK BüyüK OoOoOoOo!!

Bir daha oLmaz,BiN Kere TöwbE !! Kan Davası mı bu, Bu NasıL ÖFKE ???

Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !! DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neys,bırak bende kalsın.

Lütfen,Görmeyeyim Seni Bir Yerlerde,Karşıma Çıkma..KonuşmayaLım,BakışmayaLım Ne oLursun..!Daha fazla tükenmeye takatim yok. . .

YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL

Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür ..Ya da bu kalbi bedenden sür!!

AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Bu Aşk Havuz ProbLemi,Yeni fark ediorm!Yazmıştım denkLemini,Girdim Yüzemiyorum!Zamanın KızLarı BalıkLama!!AtLama Diyemiyorum..

yorumlarınızı bekliorum...
Eski 02-18-2008, 01:36 PM   #13
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

Silgi kullanıLmadan yapıLan ReSim Sanatına: Hayat DiyOruz..!

....наγаτ іςіпє dϋѕтϋqϋм віг ѕанпє.....

bИi yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...!!!

CeSaReTiN VaRsA YüReğiMdeN Öp BeNi..!

ßaq ßüyüdüm Hiç Hesapta Yokken...ßüyümek Canımı Yaktı...GüzeL Sanarken ..!

BiZz Nnee deliKkanlılar GörDüKk..qüll Güll ölDüKk...

Yalann Ssölemee baNa yalaNımm oLursnn..oyuN oyNamaa baNaa oyuNcaıımm oLursnn

ßnn Hep mesquLüm Nedense...doLuyum heR Nedense...ßnn ßnii ßende Kaybettim...NoLuR ßuLan ßi habeR veRse..

YanLışa Gerek Yhok ! Zaten Bende aF Yhok ! KeyFin BiLir OğLuM Bize Tav oLan Çhok..

ßnm Hawam KaRneYi aLana Kdr

[v€fAsIzLaRa KalDıYsA ßu YüReK İ$i ZoR OlsA g€r€k]

' Yeni bir krize giriyorum
ellerim titriyor
üzgün değilim ama gözlerim doluyor ..!

Disarda yagmur yagiyor Keske disarda olsaydimda yagmur butun acilarimi, dertlerimi silebilseydi..Ama imkansiz..

Vakit geldi;gidiyorum.Sürekli bir yalnızlık haline bürünüp terk ediyorum bu şehri…Sana iyi bakmasını söyleyerek…

éLLérindén tutsam iyiLé$méz yaram.. Yüzüné ßaksam.. Aynı a$kLa ßakamam..

ya kaLBimi aL avuçLarInda ya$at göR ßeni, yada aL kaLBini nefesimLe ßeRaBer soLuksuz ßIrak ßeni..

HaYaTıN Çilesi sokak kaldırımlarında...

YaLnIz geziyorum her gün eski dolaştığımız yollarda...

Hiç bir şeyi senin kadar istemedim ama yetmiyor
Ne kadar istesem de gözlerimdeki resmin gitmiyor
Yağmurlar içime içime yağıyor içimdeki kuraklık bitmiyor
Bitmez sandığım yollar aynı çıkmazda tükeniyor
Çünkü yoksun gelmiyorsun
Bir çığ gibi büyüyorsun

Gemilere yük yüreğim, gemiler okyanuslara
Düşlerime kal...

Doğru zaman, doğru yer' hikayesi
nerde yazılır bu kara bahtın reçetesi

Ne kumarlar kaybettim aşk için bile bile

Ah, bu kör talihim nerde olsam bulur beni sobeler
Ben mutluluktan bir parça şefkat dilenirken
Hiç sevmiyor beni tesadüfler...
Anladım ki kral tesadüfler

Sen yaralarsın yaralarımı sararsın
Hem öldürürsün hem hayata bağlarsın

İçimden şehirler geçiyor
Her durakta duruyor inmiyorsun
Seni en sıcak ben öperdim kimbilir
Ama sen bilmiyorsun

..bana biTméyén bir Téq $éy sÖyLé s0nsusa inanaımM..!

*...bir ké$qéyé daha yér y0q kaLbimdé..! :

büyüdüm artık qitme zmanı hoşçakaL masaLLar diyarı..

0ysa õLünecek bir$ey yøkmu$, Sen qidince ya$anacak bir$ey øLmadiqi kadar..
Eski 02-18-2008, 01:36 PM   #14
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

Diki$ yerLeri atmi$ ßir hayatin tam OrtaSinda , naRkoza MUHTAC ßir kaLp iLe ßiraktiqin o yerLerdeyim..

Bir gün hayatta bıkıp caresizce bir köşeye oturup hüngür hüngür ağlarsan beni ara mendil satıyorum bi alana bi bedawa.....

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın Sakın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...
ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!!

<<< !...ResmeTTiğiniz muTLuLuk en az DiğerLeri KaDar SaHTeydi...MeLek maskesi Takmı$ $eyTan öncekiLer gibi KaHPeyDi ...! >>>

vaRLıımı hissEtmeeNe yoqLuumda koymasIn PEh

Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi.

dostLarm wardı hayaLLerm qiBi..hayaLLerm wardı dostLarm qiBi..ikisi de yaLndı sefdiim qiBi..qosLern yaLndı nefretm qiBi..

hEm qidenedir bu şEhiR hem qeLecek oLana oda biRaz oyaLanıp qideR nasıLsa.

ßisde böLe qüseLim ya kaBuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN .

Hiç TitRéméSiN, Né éLiN, Né yüRéqn ''SiL qitSin''

özentİmİz oLamaIn efendi oLun yada efeNdinis oLaLım.

«[..giiтмέк έй кσLสу уσL..ѕέй кสLmสуι Dέйέ..]»

Kayb0Ldum sanqi yiné..qörn varmı?..hér$y b0mb0q..vé yiné kmsé yoq..
Méğér asıL yaLn bunCA zamn inandım insanLaRmı$..”Farqéttm!

Öncé shn brquy0rsun sayFaLary…snRA..b$qaLary karaLıyor cümLéLéri..

Chéstér 0Lp qyb0Lmq istiy0rm…kmsénindé bLMasını ‘isT3miy0rmm!!

߀n sn!n !Lq0quL yıllarımda..sıq sıq yéR3 dü$ürdüğn “kur$un kal£mn qibiim!!Dıştan baqıldıında sapasaĞLam..ama ici paramparcaa!!

Hiç TitRéméSiN, Né éLiN, Né yüRéqn ''SiL qitSin''

Gidişatı Gözüm Pek Tutmadı ..!

ѕєνgι"∂üηуαηıη мαуαѕı∂ıя’’ zιяα...
ιѕтє вυ уüz∂єη,
вıяi ѕєηı ѕєνєηє ∂єк,
вιя нιç_ѕiη∂ιя...
νє ιşтє вυ уüz∂єη,
єgєя вιяι ѕєηı ѕєνєяѕє
_нιç_ σℓмαктαη кυятαяıρ ѕєηı ∂єgєяℓι уαρтıgı ιçιη σηυ ιкι мιѕℓι ѕєνмєℓιѕιη...!!!

ne zaman gol diye arkamı dönsem elinde ofsayt bayragıyla bekler hayat !

hayat 0 kadar aCımasız ki seVgiLim =(
verdüğin her$eyi geri aLırda snu geLmez ..
0 güN geLir yüZLe$irsin geÇmişinLE
s0kakLar diLe geLir söyLemezLEr umut nerde ?...!

küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi¿

TakLitLعrimdعn Sakınmayın Çünkü Bana uLaşamıcanıs İçin Ancaq OnLarLa Yعtinirsinizz!!!=))
Eski 02-18-2008, 01:38 PM   #15
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

Ya Da Geri Dön En Tazesinde Ayrılığının… Demek İsterdim..
Oysa Biliyordum Sen Gitmek İçin Gelmiştin
Ve Bu Yüzden Bu Kadar Acele Sevdin...
Geldin Ve Gittin… Bu Büyük Sevgiyi Beter Ettin..

hiç bozmadım ,, herşeyi zamana bıraktım ,,
bu bir kabus uyanırım sandım !!!
hepsi gerçekmiş bak uyandım..

Bil ki hala her gece; ruhuma bıraktığın sızı ve bana o gülümseyerek bakan yüzünün hayaliyle beraberim..

Yine aylardan Kasım
Sanki sende kaldı bir yarım......
ßir warMış ßir yoKmu$ die başLar bütÜn masaLLar, ßizim ki 0 misAL

SürekLi hayaL kuruyorum Sende ßenim kadar sevsen ne oLUrdu diyee..! qözLerimin öNüne imkansız ßir tabLo çiziLiyo O asla ßu kadar sevemez diyeee.. Kendime soruyorum hep Yeniden doqsam ßeni beNİM Kadar severmi diye.. O imkansız tabLo çıkıyor karŞIMA AsLa diyeeeeeee.....!!

« Kısa Mesajda ßiLe 160 Karakter war. Ama Sende ? »

' HeRkEs BiR yAşaM SeÇeR vE o sEçTiĞi YaşamIn BeDeLiNi ÖdEr ...

yağmurlarla haykırdım yalnızlığımı, seni ve unutamadığım bakışlarını...
gök dayanamadı *******ce ağladı ama
yaşlarımı saklayamadı...

...ҳҲҳ !!..SuSmAyI sEvMeYe TeRcİh EttİmM..!! ҳҲҳ...

ҢěŖқĘŞ ҚöņŭŞŢŭĞûňù &yacute;āŹãг,ßỂИ ÌŠě §Üš†ÙҜĿąŗĭMї

YalnızLık PsiKolojikmişş ÖpüNce Geçermişşşşşşşşşş...

ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

ßırak CaHiLLiĞim SaFLıĞım GitmeSin eLDen, ßiLmek YanmakmıŞ ßüsßütün...

●●●●ılılılılılılı (isim) ılılılılılılı●●●●

BaNa CaNıNı aNLaT DeSeN CaNıMıN İçİNdE CAaNSıN DeRiM BaNa AsKıNı AnLaT DeSeN O AnLaTıLmAz GeL YaŞa DeRiM..

Sevdinmi ya ölümüne sevmeli yada çekip gitmeli....

Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !!

Ne Bulduysan İhanette... Sen Devam Et Oyununa ! Dağların da Sesi Çıkmaz... Bakma Suskun Durduğuma !

GözleR GörmeK İçiN GönülleR SewmeK İçiN PekıyA SewgiliM AyrılıK Ne İçiN.?.?.?.

Tak Boğazıma İpini, Yada Kes Bileğimi Sensizlikte Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi....

Her AşKın SoNu BiR Avuç GözYaşı DeĞiLmi ??
Eski 02-18-2008, 01:39 PM   #16
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

...HayaT biR sınavsa Kağıdımı verip ¢ıkmak istiyorum!!..

Zaman akıp gittikçe gözlerim daha çok doluyor.
Vakit gider gelmez,işte bu canımı çok sıkıyor

Sahte tüfeği kafama dayamış korkmamı bekliyorsun
Düşüncemin geldiği yere git!...Kendine yer kap!...

Sen sustun, ben agladim.. Agladikca içim acidi..Ve karar verdim Gözyaslarim helal degildir sana,HAKKIMI ALACAGIM!!

Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM...

ßa$kasına aitsin ßiLiorm.. inadına hér qéçén qün séni daha da séwiormMm...

Olume sozum yok sadece... Avuclarim kaniyor.

Do you ever wanna run away? Do you lock yourself in your room? With the radio on turned up so loud...That no one hears you screaming!!!

O sözlerini o kadar özledimki..O halini...Şimdi yaptığım tek şey gözlerimi kapatıp yaşların dinmesini beklemek...

Arada ßi kéméri sıkta dü$mésn o sahté ki$iLiin

ßén sénin tuwaLétindé yüzmüorsam ,séndé ßénim havuzuma i$émé..!!

qéçmi$é sakın qéçmi$ démé... qéçérkén ßéLki sana da qéçirmi$ oLaßiLir.

ßirßirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık...

HaLa yanaqımda qözya$ımın izLéri Artık susuyorum… SözLérim ßitti..

MutLu sonLa ßitén hikayén oLamam..(!)

éLLérindén tutsam iyiLé$méz yaram.. Yüzüné ßaksam.. Aynı a$kLa ßakamam..

sén qéLmédin..!Sénimi ßéndén aLdın..!Sévqini aLmaya sénin ßiLé qücün yétméyécék.....!!

Kısa Mesajda ßiLe 160 Karakter war. Ama Sende ?

birR çıqLıqK buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok.
Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken,
yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

FISILTIYLA SÖYLENEN SÖZLERDR ÇIGLKLARA SEBEP OLAN..VE ÇOK ÇOK UZAKTA BIR UMUTTUR BÜYÜK ASKLAR

Aranılan teselliler neden hep meşgule düştü?

Can I Have Ur Picture So I Can Show Santa What I Want For Christmas?

Güller soldu, Kuşlar masum. Elimde resmin,Kalbim yorgun...

Br0Kén dR€@m...!

H€aR+LéSs...

Ben şeni, son Rondo bisküvimi verecek vede sen giderkn arkandan ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyorum...

hayaTıma föN çekTirsem düzeLir mi??!!

küLüsTür bu ruHun özZrü yoKKi bnde

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

karaNLıkta aqLAdım ısıKta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

GiDiYoRuM...aVuÇLaRıMDa CaM PaRÇaLaRıYLa,KaNLa SiYaH DuVaRLaRa HaYaLLeRiMi YaZMaYa..

N yapsam olumuoR anlasana bU kaLp snn için çarpıorrrr....

Nedenİ Yoksun Arzularimdan BahÇe Yapsam Tohumuma Suyunu Serpedermİsİn

eLiMdE Bi KaDeH..GöZüMdE DaMLaLaRr

öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDaım yasamK içiN sßéßim yoqK..öLmK içiNsé çoqkK...

Format attm anılarıma

hEr kArEsİ SiYaHa bOyAnMıŞ Bi bUlMaCaIm...ÇöZmEyE ÇaLıŞtIkÇa iÇİmDe kAyBoLuRsUn...!

Hiç anlatamadm * Hiç anLamadılar x[

var mI Hiç kuLLanıLmamı$ sıFır bi yüreK

İNSANLAR TÜRK FİLMLERİNDEKİ ÖLÜM SAHNELERİ KADAR SAHTE!!! ,

eğitim şart ! ßiz, sisteme karşıyız !..

KanKa duR !..buRda kaLbimi de$iyoLaR ][ beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR !...

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜcEK ...

sén sért ritmLérdé méLankoLik sözLér söyLérkén, fazLa "acı" oLur, kaLdıramaz kimsé o müziqi...

ßitén, kayßédiLén hér $éyin icindé payımız ßüyük!!!

Bir Dü$-tüK KıRıLdık aNLa İ$tee..

KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ?

Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında

SusuyoruM artıK dahA fazLa batmamAk içiN karanLığına ama tutAmıyorum kaLbimin incE çığıkLarını yawAş yawAş sağır oLuyorum yokLuğunLa**``...

Melekler Ağlar mı ki?

Her lâfa verecek bir cevabım vardır.. Fakat; bir lâf\'\'a bakarım \"lâf\" mı diye,
birde söyleyene bakarım \"adam\" mı diye..

K£nd!m£ ç£lm£ t@ktım... dü$tüğüm y£rd£ s£n v@rdın......

Senden uzaktayım diye unuttum sanma. Zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla!

\'\'oLmAdIk ŞeYLeR GeLiYoR aKLıMa.. eN kÖtÜ yAnI bU OLmALı YaNlIzLıĞıN..!!!..\"SENsiz_İm

GöZyaŞLaRım yaqMur OLsaYDı kÜReseL IsınMa dİyE bİşİ OLmaZDı...

¿•¿..Küçükken Daha Mutluydum Ben..Nerden Çıktı Bu Büyümek Durup Dururken..¿•¿
Bugün MoraLm Sıfırın aLtında on..Seni Düşündüm,Ama inan Bu Son!!

yaprak doken gencliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş,,
tırnak içine alınmış susukunluğumun baş harflerisin!!!

Dün qece seni qordum ruyamda aqlayarak uyandm
tek hatırladıım nerdesin ve ne yapmaktasın şimdi ben hala seni söyluorum..

Ankara’da yaqmur yaqıor sen Ankara’dn qittiqn için..!Ankara’da bi hüzün,bi yas
havası var sen Ankara’dn qittiqn için..

Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet… Bu kız Sensiz Yapamadı AFFET

Ya$amaK Mı? --> ßo$wééR!!

Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi...

ßu Ne iLk Dü$ü$ün Yüreqime..Nede Son KüSü$üm Kaderime....

Sahi ! ßen öLsem aqLarmısın ! ¿

>>>> ŞuRaMa SaNCı SaPLaYaN Bu RuH HaLı aSıRı DoZ MeLaNKoLı!!!

zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir…suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..

Islak Gözlerimle Daldım Yine Resmine..Her gün Ağladım Dünden Daha Fazla...!!

Bakma Bana Öyle Bakma Bir Bakışta Tanıyamazsınki.. Artık Karşında Eski Ben YOK

I can hear you in a whisper but you cant even hear me screaming!!!!

Belkide bu dünya başka bi gezegenin cehennemidir?!!!!

Düşlerim başka...gerçekler başka... ama umRumDaDa diil!!!

BeN SaNa YaNaRKen...Sen KimBiLir NeReLerDe ÜşüYoRSuN...!!

Bir cıqlıktı yalnızlıqım...Hepinismi sağırdınıss!!???

Sadece susarak özlüyorum seni, hiç tanımadan ne garip?!.
Eski 02-18-2008, 01:39 PM   #17
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

Beni sana bıraktılar bir gece yarısı; sen koskocaman bir şehirsin kalbimde öylesine kalabalık öylesine dolu. Kimi zaman deprem kimi zaman selsin, istesen ilkbahar getirirsin sen bir tanemsin. Duyguların çeşit bin türlü insan gibi her biriyle tanışmak istesem ömrüm yetmeyecek diye korkarım, seni sokak sokak gezsem bitirmekten korkarım. Koskoca şehirde yalnızım. Ya beni bende bul hiç kaybetme, ya da beni bırak kendi kendime kaybolup yok olayım...

ESMERİM Hani o gün var ya Arkana bile dönüp bakmadığın Çekip gittiğin o gün Beni yalnızlığa mahkûm ettiğin O gün var ya Canımdan bir parçanın Kopup gittiği o gün var ya... Yaşadıklarımızı, El ele tutuştuğumuz o ilk günü Seninle konuştuğumuz o günü O yeri hatırlıyor musun bitanem? Özledim seni desem geri dön desem Bana geri gelir misin ESMERİM...

yıldızlar suskun bu gece sessizlik var terk edilmiş bir sehir gibi yüzümü duvara her çevirişimde hayalin gelir gözüme hayaline sarılırım her gece *******imle aglarım sensizligime ayrılık sarkısı sesizce mırıldanır kulagıma suskunlugum sensizliktendir bu caresizce cırpınısım kirpiklerim yavasca ıslanır yanagımdan süzülür göz yaşlarım kalbime unutulmus siirler canlanır dilimde söylenmesi gereken türküler ve bir türkü misali yanlızlıgıma soylerim seni siirlerime okurum hayalinle avuturum yüregimi umutsuzluk sarar dört bir yanımı sensizlik acıtır deli gönlümü bukadar agırmıydı sevgiyi buyutmek sensizlik bukadar acımıydı seviyorum gülüm hep senle yasayacak yuregim seni bekliyecek gözlerim seviyorum gülüm kim nederse desin umrumda degil seviyorum herkese inat seni GÜLÜM....!!

Bilirmisin Bende Paylaşmak Nedir?Nefesin Kesilirse Al Canım Senindir!Gittiğin Yol Ucurumsa Sen geri dön BEBEĞİM...O İlk Adım benimdir...

vArLıĞıNlA BaŞlAyAn bİr gÜnüN YoKlUlUğUnLa bİtMeSiNe aLıŞaMaDıM aKlImDa oLdUğUnUn YArIsI KaDaR YaNıMdA OlSaYdIN HiÇ SeNsİz kAlmAzDıM....bİrtAnEMmMmmMmM

sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin

HAYATTA ONUNLA YAŞAYABİLECEĞİN BİRİYLE DEĞİL,ONSUZ YAŞAYAMAYACAĞIN BİRİYLE OL... GELİP BOŞLUK DOLDURANLARDAN DEĞİL GİTTİĞİNDE YERİ DOLMAYANLARDAN OLSUN....... OLUR MU? SENCE

Karşılıksız sevmiştim seni.. Hiçbir çıkar beklemeden.Ellerini tutmayı umut etmiştim hep..hayallerimde sarılmıştım sana , rüyalarımda dokunabilmiştimo sıcacık ipek tenine.. Uzaklardan koklamıştım hep seni.Seni seviyorum demiştim rüzgara;sırf sana getirsin diye!Resimlerinle avutmuştum yüreğimi.. Sana dokunduğum an, yüreğimde depremler olur, fırtınalar kopardı.. Sen duymazdın hiçbirini, hissetmezdin kopan fırtınayı.. Seni seviyorum diyemezdim gözlerine bakarken.. Sıcacık gülüşünün karşısında mum gibi eridiğimi bilmezdin.. Bilmezdin seni nekadar çok sevdiğimi. Şimdi biliyorsun seni nekadar çok sevdiğimi.....

Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, \"Aşık oldum\" dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

En uzun gecen yasımı tuttuğun gün olacak. Sabahlara kadar ağlayacaksın pişman olacaksın ama elinde sana verdiğim kırmızı gülden başka HİÇ BİR ŞEYİN olmayacak...

Her ne kadar bu hayatta yalnız kalmış olsak ta, sevdiğimiz bizi sırtımızdan vursa da, yıkılmayız ve hep ayaktayız. Her darbede yıkılmak değil zorluklar karşısında ayakta kalabilmektir yaşamak. Unutmayın ki ağaçlar ayakta ölür...

dÜnÜ DüŞüNüyOrUm düN GeÇtİ. YaRıNa UmUt vAr Mı?
gEnÇlİğE De GüVeNmEm. ÖLeNlEr heP iHtİyArMı?

ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$…

var mI Hiç kuLLanıLmamı$ sıFır bi yüreK

İNSANLAR TÜRK FİLMLERİNDEKİ ÖLÜM SAHNELERİ KADAR SAHTE!!! ,

kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım …

YaLnızLık ßi qerekSinimDİR

ßırakın KanLarım Dursun Yerde . . qüç aLıyorum onLardan Sadece

Kesersin ßiLekLerin kesiLmez .. işte o zmn anLarsın iki Kere ÖLünmez ! ! !

ELini wermiyor HaYat

ÇocukLuqumda Korktuqum o YaLnızLıqa a$ıqım $imdi

MutLuLuk NoTaLarını Duyamıorum Artık

Yorulduqum Sen DeiLsin __ Kendi Y0k oLuşLarım __

Kim !stemez MutLu oLmayı ama MutsuzLuqa da war mısın_?

Hayat CeheNnemmi$ dE Haberimiz Y0kmu$

öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDayım ya$amaK içiN seßéßim yoK..öLmeK içiNsé çokK

Kaybetme Kendini __ Kendi Renqini __ ßari Sen SoLma __ heryer SİYAH

YaLnızLık qüLümser Ek$i Ek$i Suratıma ßen YaLnızken we aqlarken . . . Demek ki YaLnız DeiLmişim Kendimi YaLnız Sanırken

Susuyorum Artık Daa Fazla ßatmamak için KaranLıqa .. ama tutuamıyorum ki KaLbimin ince çıqLıkLarını .. yawaş yawaş saqır oLuyorum yokLuqunla ..

ßir kaÇ DamLa qözya$ı aKar qözümDen ama NapabiLirim ki ßenimde Ruhum KaYıp HayaTın İçiNde .. KaLbım kıRık paRam paRca ßır HaLde ama KaranLıqın $arTı ßudur MuTLu oLmaLıyıM beLkı De

Kime ne karman Çorman hayatımdan _?? kime ne yaLan doLan masaLLardan _?? BEN MUTLUYSAM …

ßen Sensiz ßir Hiçsem Sen ßensiz ßir pichsin
kaderi düşün yaptıklarını sonra?? git ve agla

ßır DamLa qözYa$ı DeniZde KayboLur uNuTuruM ßen Her$eyi aCı Çekmek mi ? ah kimin umrunda.. sadece kendımı ıstıyorum ben . yanmaz yuregım bu sekılde

Rüzqar aLır qöTürür ßeni Sonsuz karanLıqa .. Canım yaNar ÇıqLıkLarLa .. ama HiÇ aCı yoK.. üzMeZ ßeni aqLamak .. aLı$mı$ ßedeNim SonuÇta

KaranLık şart KoşMuş yaLnızLıqı ßana .. aYnama ßakTım Yine Kimse yoK .. ßi kız Sadece we bikaç Su DamLası DöküLür YeRe.. Kan KıRmıZı Kan SoqukTa.. Kimin umRumDa..

Sen Sustun ßen aqLadım ,aqLadıkça iÇim aCıDı wee KaRaR werDim qözyaşLarım heLaL deiL sana __hakkımı aLacaqım__

ßuqun Oturdum ÖLümü Düşündümm . Daa 16 sında we Hayat ßöLe qüselken

YokLuqumLa ii qeçinmeye bakk .. warLıqım bi daa Asla Senle oLmayacakk

YakLaşabileceqini Sandıqın kdr uzaqımdasın .. hhss … Sana mı KaLdım !!!

____HuzuR İsyanDaaa___

YazdıkLarımı ALınma Sakın Üstüne !! Ruhu oLmayan Sözcükler Ne ifade Edebilir ki Yüreqine

ßuqünümde yanımda oLmayan yarınımda hiç oLmasın

ßoştur Dünya ßoştur … ALdırmazsan Herşey Hoştur

ßana öZeL deiL y0k oLma SeansLarı

YaPma ße azRaiL MarioNun ßiLe 3 Canı war

||AsLa KayßettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

kaybedeCek dü$Leim yOk ki pe$Lerinden ko$ayım . . bütün derdim , keLimeLerLe benim ..

Seni KayBeTmeK ßi kaZanÇtıR

Söz Sna aRtıK HayaTın uCunDan TutmuyCam Boqazına SarıLaCamm

Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. NAPOLEON
Eski 02-18-2008, 01:40 PM   #18
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

parcaları kaybolmus puzzle gibisiniz...
kiminizin kalbi , kiminizin ruhu , kiminizin aklı, kiminizin BEYNi YoK .. (=

★Sahipsiz kalıp tutusunca etekler,, sahibine döner tüm kopeklerr ..

★Ya$Lanarak DeğiL Ya$ayarak Tecrüße KazanıLır ...
Zaman İnsanLarı DeğiL ArmutLarı Olgunlastırır...

Umitlenme her telefon calısında
Kosma kapılara her adım sesinde
Senin sandıgın yıldız artık yok yerinde
Kabul et kalbim kabul et kalbim
Ah kalbim biz ayrıldık
...

кяαℓıηα уσℓ νєяєη α∂αм
ѕσутαяıѕıηı мı ∂υѕυηє¢єк(ву ву )
Eski 02-18-2008, 01:40 PM   #19
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

Geceye yeni şiirler gerek,
Gemiye yeni fırtına
Her eylüle başka yağmur
Kalana taze baharlar lazım
Ve gidene biraz yürek
Kaçanlar pişman şimdi
Kalanlar, sevmeye devam edecek.....

Sustum...!
Tuz basıp yaralarıma, ne kadar susulacaksa o kadar sustum!
Tam acılarımı haykıracaktım ki, sustum...!
Bir çığlık kanıyor demedim en derininde yüreğimin...
İçimdeki volkanları boğarak sustum...!
Açmadım kimselere yüreğimi...!
Hançeri sadece kendime sapladım ve sustum...!
Hüznü yüzümde, acıları gözlerimde topladım sustum...!
Bir ah sürüp dudaklarıma...
Ne kadar susulacaksa, o kadar sustum

Hayaller kurduklarım bilmeden yorduklarım
Üzülüp kırdıklarım madem küskün bana
Söyleyin affetsinler bir şans daha versinler
Karşılıksız sevsinler yeter bana...

İчi niчεtlεяiмi мε$gule ωεяdiм...

bEN ASKI SNDE BULDM SNDE BNDE BNDEN SONRA ONUMU BULDN[IMG]http://www.************/images/smilies/lol.gif[/IMG]

Bu bahçelerde kaç çiçek sulandı kaç çiçek sarardı adını aldı tüm yaşamlar her hayatta bin diken var

Ya$amLa öLüm Arasndaki O ince cizgide CambazLık Yapıyorm Bu AraLr..Ayagm Kaynca cigLikLar, Düzgn yürüynce ise aLksLr

ArAmIoRuM kImSeYı olMaSı gErKnLeR ZaTeN YaNımdA..yAnImDA OlmAyIp gidEnLer kıMn uMrUnDa...

AdıMı duYmayıN kAÇ yaZaR...kaLbiM taNıdıĞıM €n iÇTeN yaZr
Eski 02-18-2008, 01:40 PM   #20
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

muTLuLuqm kefenin olujakh ben ihanetini atLattm intikam aLmaya gerekh biLe yokh bensizLikh sana evLat acısı gby koyujakh

Küçük yalanların ortasında biz
Büyümekten korkan yetişkinleriz.
Durdu zaman mevsim solmadan
Dinlerken güzel bir masaldan..
Uyandım.
Düş bitmiş.
Kimse yok herkes gitmiş.
Parti çoktan bitmiş..

Sözlerİmi GEri aLamam..
Yazdığımı yeniDen yazamam..
ÇaLdığımı başTan ÇaLamam..
Bir daha GEri Dönemem..
Akıyorsa gözyaşım kurumasın,coşup seven gönLümse durmasın,dost biLdik anıLarım çağırmasın Bir daHa GEri DöneMem

Sevmedigin birine asla "seni seviyorum"
deme.. Içinde olmayan duygulardan
varmis gibi sözetme.. Kimsenin hayatina
kalbini kirmak için girme.. Sevgi
dolu bakan gözlere asla yalan
söyleme,cünkü birine verebilecegin en
büyük aci, asik olmadigin birini kendine
asik etmektir...
yaaahh böle işte sen sen ol adam gibi OL

Kalp yarasi siz kanatmaktan vazgeçinceye
kadar sürer ve ilaci bu aciya alismak degil,
ondan ders çikarabilmektir......

Aslnda bu kdr kötüLüğü sen üzülme die yaptıımı sana itiraf edemicek kdr kötüyüm işte
.

İçimde biri var ağlamaklı...

Alın bu tüm sevgiyi ben yalnız bırakın
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 4 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 4)

Mesaj kurallari