www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 11-04-2006, 12:07 PM   #1
cİHAn
Bağımlı Üye

cİHAn 'in Avatari

Kayit Tarihi: May 2006
Mesajlari: 3,969
Teşekkür Etme: 705
Teşekkür Edilme: 540
Teşekkür Aldığı Konusu: 336
Üye No: 14065
Rep Puanı : 27284
Rep Derecesi : cİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond reputecİHAn has a reputation beyond repute

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, haftasonu Hatay'a 2 günlük bir ziyarette bulunacak. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, ayrıca Mersin Belediyesi tarafından yaptırılan Fenerbahçe Meydanı'nın resmi açılışına da katılacak.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yarın Asbaşkan Mithat Yenigün, yönetim kurulu üyesi Ercan Karasu, 100. Yıl Kutlama Komitesi Başkanı Ender Alkaya, İdari İşler Koordinatörü Serkan Acar ve beraberindekilerle Antakya Mozaik Müzesi ve St. Pier Kilisesi'ni gezecek. Gezinin ardından Başkan Aziz Yıldırım ve beraberindeki yöneticiler, saat 20.30'da düzenlenecek baloya katılacak.

Başkan Aziz Yıldırım, 5 Kasım Pazar günü de saat 12.00'da Hatay Fenerbahçe İlköğretim Okulu'nun açılışına katılacak. Açılışta Başkan Vekili Nihat Özdemir, Asbaşkanlar Nihat Özbağı, Murat Özaydınlı ve Mahmut Uslu ile Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Uzun da hazır bulunacak. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, daha sonra aynı gün saat 15.30'da Mersin'de Adnan Menderes Bulvarı Kültür Parkı içinde yer alan Fenerbahçe Meydanı'nın resmi açılışına katılacak. Açılış töreninin ardından saat 16.00'da Fenerium Mağazası'na bir ziyaret düzenlenecek.
cİHAn Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari