www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Güncel Haberler ve Olaylar > Yurttan Haberler

Yurttan Haberler Yurttan Haberler Bu Bölümümüzde.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 05-22-2009, 05:20 PM   #1
GooD aNd EvıL
Aşmış Üye

GooD aNd EvıL 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2007
Mesajlari: 281,268
Teşekkür Etme: 98
Teşekkür Edilme: 355
Teşekkür Aldığı Konusu: 320
Üye No: 44033
Rep Puanı : 34658
Rep Derecesi : GooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond reputeGooD aNd EvıL has a reputation beyond repute
Belirlenen ‘Beni aldattığını itiraf edince öldürdüm’

İZMİR'den memleketi Konya'nın Akşehir İlçesi’ne gelirken sevgilisi 24 yaşındaki Yonca Güngördü'yü öldürüp, cesedini otomobilin ön koltuğuna battaniye sarıp uyuyormuş gibi oturtarak emniyete getiren 41 yaşındaki Okan Gülsever, “Onu aldattığı için öldürdüm” dedi.

Kalp rahatsızlığı nedeniyle 1998 yılında astsubaylıktan malulen emekli olan ve 1.5 yıl önce eşinden boşanan 2 çocuk babası Okan Gülsever sorgusunun ardından, adliyesine sevk edildi.

Akşehir Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan sorgusunda Okan Gülsever, İzmir’de oturduğunu, eşinden boşandıktan sonra sevgilisi Yonca Güngördü ile yaşalaya başladığını anlattı. İki gün önce kiraladığı 35 D 9597 plakalı otomobile sevgilisi Yonca'yı da alıp memleketi Akşehir'e gelirken onu öldürdüğünü söyleyen Okan Gülsever, “Her şeyin yolda Yonca'ya bir erekten gelen telefon yüzünden tartışmamızla başladı” dedi. Okan Gülsever, olay anını şöyle anlattı:

“Arayının kim olduğunu sordum ve aramızda tartışma çıktı. Daha sonra beni aldattığını itiraf etti. Bunun üzerine önce bıçakladım. Sonra da boğarak öldürdüm. Akşehir’e kadar otomobilin ön koltuğunda getirdim. Sonra teslim oldum. Bugüne kadar 80 bin liramı yedi.”
Sevgilisini öldürüp cesedini otomobilin ön koltuğuna uyuyormuş gibi oturtarak Akşehir'e getirip polise teslim olan Okan Gülsever, Akşehir Adliyesi'nde işlemlerin tamamlanmasının ardından cinayetin işlendiği yer olan Afyonkarahisar'ın Çay İlçesi Adliyesi'ne sevk edildi.

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari