www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Korku Odası > Efsaneler ve Korku Hikayeleri

Efsaneler ve Korku Hikayeleri Şehir efsaneleri, geçmişteki inanılmaz olaylar, tarihi değiştirecek nitelikteki efsaneler.. Günümüzden gerçek olaylar veya anlatılanlar.. Daha fazlası için içeriye bi göz atman gerekli

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 01-07-2007, 03:08 PM   #1
DHeMLy-CHaY
Forum Kalfası

DHeMLy-CHaY 'in Avatari

Kayit Tarihi: Oct 2005
Mesajlari: 7,226
Teşekkür Etme: 547
Teşekkür Edilme: 425
Teşekkür Aldığı Konusu: 271
Üye No: 3561
Rep Puanı : 28119
Rep Derecesi : DHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond reputeDHeMLy-CHaY has a reputation beyond repute
Belirlenen Gerçekten çok garip bi hikaye..

Bir acelesi oldugunu, onu gorur gormez anlamistim.
Saganak halinde yagan yagmura aldiris bile etmiyor ve bukulmus haline ragmen saga sola kosuyordu.
Yanina sokularak: "Hayrola teyzecigim, dedim. Bir derdiniz mi var?"
Sicak bir tebessumle: "Buralarin yabancisiyim evladim, dedi. Hastane tarafina gidecek bir araba ariyorum.
"Biraz beklerseniz ayni dolmusa binebiliriz", dedim. Oraya geldigimizde size haber veririm.
Tesekkur ederek yanima yaklasti ve kucuk bir cocuk gibi semsiyenin altina girdi. Nurlu yuzu yagmur damlaciklariyla islanmis ve yanaklari pembe pembe olmustu.
"Torunlarimdan biri menenjit gecirdi, diye devam etti. Ziyaret saati bitmeden dolasmak istemistim.
"20 dakikaniz var, dedim. Hastaneye yakin ama, bu havada pek araba bulunmuyor.
Duraga herkesten once geldigimiz icin, dolmusa da rahatca binecegimizi zannediyordum. Ancak araba yanastiginda, arkamizda
duran 4-5 kisinin bir anda hucum ettigini gordum.
Iceriye dolusan ve arkadas oldugu anlasilan adamlara: "Ilk once biz gelmistik, dedim. Sirayi bozmaya hakkiniz var mi?
On koltukta oturani: "Hak istiyorsan, Hakkari' ye gideceksin arkadasim", dedi. Hem oradaki haklardan K.D.V de alinmiyormus.
Bu laf uzerine attiklari kahkahalarla bindikleri araba sarsilmis ve sinirlerim allak bullak olmustu. Sakinlesmeye calisarak: "Ben biraz daha bekleyebilirim, dedim. Ama su ihtiyar teyzenin hastaneye yetismesi gerekiyor.
Bu defa sofor lafa karisip: "Teyzenin arabaya falan ihtiyaci yok be kardesim", dedi. Okuyup ufledi mi, hastaneye ucuverir.
Tekrar kopan kahkahalarla birlikte araba uzaklasip gitti. Yasli kadina baktim, tevekkulle susuyordu. "5-10 dakika sonra gelen bir baska dolmusa onunla beraber bindim ve sofore, teyzeyi hastanede indirmesini soyledim. Yasli kadin, yapacagi ziyaretten
umitsiz gorunmesine ragmen sikayet etmiyordu.Ustelik trafik de, yari yolda tikanip kalmisti.
Sofor: "Yolun bu durumu, hayra alamet degil, dedi. Sebebini anlasam iyi olacak."
Arabayi calisir vaziyette birakip ileri dogru yurudu ve biraz sonra dondugunde: "Kismete bak yahu, dedi. Bizden once kalkan dolmusa kamyon carpmis.
Heyecanla: "Bir sey olmus mu, diye atildim. Yani yarali falan var mi?"
"-Herhalde, diye cevap verdi. Dolmusta bulunanlari, teyzenin gidecegi hastaneye kaldirmislar.
Goz ucuyla yasli kadina baktim. Solgun dudaklariyla bir seyler mirildaniyor ve sanki onlar icin dua ediyordu.
Sofor, koltuguna yavasca otururken: "Kismet iste, diye tekrarlayip, duruyordu. Sen kalk koca bir kamyonla carpis. Hem de
Turkiye'nin obur ucundan gelen Hakkari plakali bir kamyonla....

alıntı
DHeMLy-CHaY Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari