www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Güvenlik > MSN, ICQ ve Diğer Mesajlaşma Programları

MSN, ICQ ve Diğer Mesajlaşma Programları Icq, Msn , Yahoo her türlü mesajlaşma programları hakkında yardım

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 02-18-2008, 01:31 PM   #1
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 8,103
Teşekkür Etme: 19
Teşekkür Edilme: 155
Teşekkür Aldığı Konusu: 28
Üye No: 1
Rep Puanı : 434913
Rep Derecesi : jockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond repute
Belirlenen CaKaL.NeT Nick Arşivi

en yeni en güzel nickler cakal.net farkıyla bu başlıktan her zaman güncel olarak duyurulacaktır.başlayalım.

GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!

öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя..

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!!

dostLarm wardı hayaLLerm qißi..hayaLLerm wardı dostLarm qißi..ikisi de yaLndı sefdiim qißi..qosLern yaLndı nefretm qißi..

уαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz..

bi melek daha öldü..

eLLErimi aCtım dua EtMEk için
Ve TanRımA SoRu SORMak iiÇin EgiLDim
TAnRı'm Ben iYi biRİmiYim ??

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir...

Kimse Anlamasın beni.. ßen kendimi anlarımm ben böyle mutluyumm...

Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara..
jockeя Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-18-2008, 01:31 PM   #2
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Rep Derecesi : jockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond repute
Belirlenen

Hayat ßnden aLdıqLarını neResıne soquCaq acaßaaa xS ¿?

Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

§!L~~ ÂdImI~~ ßã$tãn~~ ¥ãSs~~ kãLßiné , ßã$~~ hÂrf!~~ ßü¥ük~~ QLSuN.

b1r hayat sectim !
hayat'larin icinden.
sebebsizce ya$iyorum
õLmek isterken deLice .

h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

ßir yazar né démi$ 'sén qit a$k bana kaLsın' ßéndé diorum ki 'ßén ßurdayım yaLan a$kın séndé kaLsın'...

ßén yiné sévéRim séviLirim sén ßiLméséndé oLurR Adı va? ?énDi yo?Lrdan ßı?dım

Benim acelem yok, zamanla yarışmıyorum
Yaşam hep şaşırtıyor yine de barışmıyorum ...)':

ellerinle yaktığın ateşi gözyaşlarınla söndüremezsin...

GözLérne ßaktqça ağLasaDa GözLrm . . . ağLmq iÇhn Dé oLsa GözLrni ÖzLdm . . . !!

uNutmadım sevgi sözcükLeRiNi ama uNutmuş gibi davRaNdım,SeNdeN başka hiç kimseye yakıştıRamadım!

/x/ ÇözeMediğiM DenkLemLerin...ßiLmediğiM ÇözüMLeri Gißisin..!!

Sen ağLama dedin...Hani dönecektin...Bir damLa gözyaşım SeninLe biLe geLmedi...

Dileğini tutmuş sayar sonsuzdan geri..

ßittimi söLic£qL£rin yıLLarca ßiriqtirdiqL£rin ßuruşuq kağıtLar gißisin sh£n w£ g£r£qsiz cümL£L£rin..!

Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !!DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri...Neys,bırak bende kalsın

terk etmek istemediqin şimdiki hayat deqil eski hayat...ve o hayat coktan öldü...

AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeYmEsİn.

Diki$ yerLeri atmi$ ßir hayatin tam OrtaSinda naRkoza Muhtac ßir kaLp iLe ßiraktiqin o yerLerdeyim..:

'a$k ciddi 1akıL hastaLığıdır..o yüzden ßen piskopatımm

SözcükLerimin ßittiği yerde GözLerime ßak...OnLar Bu Sevgiyi Çok Daha İyi anLatacakLar Sana..!

ZeKa Ya$ıN ßaNa AbLa DiYo !!!

yoksn yokluunda öLüorum biLki sni çk sefiorm bu kez "kşké" yok ... susuyorum!

Eski 02-18-2008, 01:31 PM   #3
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm…

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !!

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM:

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA .

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM .

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum…

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.
Eski 02-18-2008, 01:32 PM   #4
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

# Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi ***ürmeden yanında!

# MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU ANLAMIYORUM.

# AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK.

# Ne kadar güzeldi senle beraber olmak, Şimdi yalnızım ellerim başımın arkasında seni düşünüyorum
# SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN

# Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

# Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

# Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

# MEHTAP SULARDA GUMUSTEN BIR IZ BIRAKIRKEN, GOKTE YILDIZLAR PARLIYORDU. YALNIZ KALDIGIM GUNLER VE *******, KALBIM HER YERDE SENI ARIYORDU...

# GIDECEGIM BURALARDAN DONMEM BIRDAHA SON BIRKEZ SARILAYIM BOYNUNA SEVIYORUM SENI AMMA DONMEM BIRDAHA YUREGIM SIZLIYOR ELVEDA..

# Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım selamımı, yağmurlarla yolladım gözyaşlarımı, küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi...?

# Varsın böyle geçsin yalancı günler,VARSIN CANIMI ALSIN YINE YALNIZLIK. KOKUNU VERIRKEN VAZOMDAKI GULLER YIKARMI SANDIN BENI BU YALANCI AYRILIK...

# Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.

# Şimdi uzak bir kenttesin ve yağmur yağıyorsa. Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, gelirim, serilirim kıyılarına...

# Sesin ruhumda bebek teni, sözün kalbimde çiçek seli.Lanet olsun yokluğuna, hasretin hiç bitmedi.

# BU BUYUK YALNIZLIK BITERMI BILMEM, BIRDAHA BU GONUL SEVERMI BILMEM, ZIYAN OLDU GONLUM, IHANETI GORDUM.. BENIM BUNA OMRUM YETERMI BILMEM..?

# Dilimden elveda çıkıyor yüreğim kal diyor, bu dünyaya seni bulmaya gelmiştim, uygun adım voltalar birbirini kovalıyor, dilim varmıyor, yüzüm tutmuyor, sensiz olmuyor�

# Sen her şey demek değilsin biliyorum ama ben her şeyi seninle yaşamak istiyorum

# OYLE YALNIZIM KI BU GECE DALGALARIN KUMLA BIRLESMESINI KISKANDIM, TOPRAGIN SUYA DOYMASINI KISKANDIM...

# ADINI KOYAMADIGIM YALNIZLIKLAR ICINDEYIM NE OLDUGUNU HALA BILEMIYORUM BIR YANDAN GIDERKEN BIR YANDAN AGLIYORUM AMA AGLAYAN GOZLERIM DEGIL KALBIM BUNUDA IYI BILIYORUM

# Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek

# Sevgiye gebe kalmış yüreğim hasret doğurdu, çileyle yoğrulmuş gönlüm unutulmuşluğun acısıyla kavruldu. Bir dala vuslta yeterdi yardan kıymetliymiş sunmadı. Aşk olsun

# SEN MASMAVI GOKYUZUNE BENZETIYORUM ERILMEZI SON BULMAYAN, ERISILEMEYEN YAPAYALNIZ BULUTLAR OLSA GUNES OLSA AY OLSA DUNYA SENIN OLSA BILE, YALNIZ.

# BU YANLIZLIK OLUMDEN BETER, ACILARIN SONU DEGILMIDIR DERTLER, OLUM GELMIS KAPIMA, CAN BU SOZLER NEYLER...!

# Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle...
Eski 02-18-2008, 01:32 PM   #5
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

...kaRaRLıyım ben yüRümeye yoLumda...gözLeRim çöküp yüzüm kararsa da...

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...Ben KüÇük Bir KıZıM oYuNCaKLaRıMı aLırsaNıZ sizinLe oynarım

HeRkEs bEnİ BıRaKtıĞıNdA ,
hAtTa bNdE BeNi bIrAkTıĞıMdA,
SEN bEnİ YaLnIs bIrAkMa Rabbim !!!

belki bu son görüşüm dünyayı elveda demeden önce bir sözüm var ona...
benim gibi çok seven birine bundan sora daha iyi davran olurmu

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

$iddeti sevmem ama kuLLanmayı iyi biLirim!

Demiş ki…
…markus aurelius;
Eğer bir dış etken seni üzerse, duyduğun acı o şeyin kendisi değil, senin ona verdiğin değerden geliyodur.Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır…

her yerde bırakıp gittin beNi gözLerinLe
dü$Lerin yüreğiyLe bırakıp gittin beNi
yazLa birLikte biten kısa biR tatiL
çekmeceDe bir kaRt qibi bırakıp gittiN

repLiqiM aqLama sesiYdi..bu roL baNa qöremiY di??

AynaLardan Kaçarken özLenmeyi bekLemek Ne kadar acı , Ne Kadar Komik Ve Bana ait deiLmi

AKLIM... KeNdine MezaR KazabiLceqin KadaR DeRin..

a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan....

...öyLe böyLe deRken...dokunmu$um eLLerine hissetmeden...bakmı$şım gözlerine görmeden...ağlamı$ım gözya$ı dökmeden...

...sebepsiz sevdim.. hiç mi özlemedim ?...KALMIŞ DÜNÜN ÖZLEMİNDEYİM.......

*BİRGÜN BENİ BIRAKIP GİDERSEN BENDE SENİLE GELEBİLİR MİYİM???

*!!AŞK MEĞER SEVİPTE KAYBETMEKMİŞ!!

*SORMA NEDEN?DİYE SEN ANLAMAZSIN!!SON AŞKIM OLACAKSIN.........

*Sen Gideli Bu Şehirde Ötmez Ooldu Bülbüller, Doğmadı Güneşim Açmaz Ooldu Güller

*SENİNKİDE DertMi?Seviyorum Demek Hiçİçimden Gelmezdi Ama Malesef ......................Seni Seviyorum

ben sevmedimki seni
kalbim sevdi
bilseydim seni seveceğini
dur demezmiydim sanki
acı çekermiydim böyle
ağlarmıydım gözlerin aklıma her geldiğinde

belki umut taşıdım günlerce
belki bekledim *******ce
seni ilgilendirir mi sence
sen ellerin olduğun sürece

beni sevmediğini söylesen beklemezdim belki böyle hergece

Her yer karanlıktı sen gelmeden...Birden kalbime yerleştin selam bile vermeden...Öylece kaldın tek bir kelime söylemeden...Sonra gittin veda bile etmeden...

Ağlattın beni arkandan...Sonra güldün arkamdan...Konuştun hep durmadan...Ben öylece bekledim anlamadan...

Ellerim ellerine deymek istesede
Tek taraflı olmuyor
Aşk iki taraflı işte
Platonik yürütülmüyor

Gözlerim gözlerini özlüyor
Şu kalbim senin için çarpıyor
Bedenim senin yanında huzur buluyor
Ruhum git gide sana bağlanıyor

Engel olamıyorum...
Etrafımda birçok insan olmasına rağmen
Kendimi yanlız hissediyorum

²ºº6~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~²ºº7~

Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?'... Yaptığın
apaçık yaLakaLıkk...!!!

siLeMiyoRsan kaRaLayacaksın..! kağıda yazMaYa sonDan başLayamıyoRSan başTan yazacaKsıN..!

HeR GeCiNiN En YoRgUnU BeN
AşK NaKLiYaTcıSıYıM
OmZuMdA SeN DiYe BiR YüK
BeNdeN BaŞkaSı TaŞıMaZ >!
BıRaKsAm OmZuM RaHaTLaR BeLki
AmA KaLbiM AğRıR O ZaMaN..!

Cinayet gibidir
aşk acısı
Ve yakaLanmamak için
deLiL bırakmaz bazıLarı..!

....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

Şimdi...Dayanamaz oldum bu yürek sancılarına artık kaldıramıyor bedenim senin uğruna olsada...

Susmayın biliyorum, ben bir yalan dünyada Gürültülü yaşadım, sessizce ölüyorum"...

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!)

ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana

YaRattıĞıN M€L€Ğin €LL€RiNi BıRaKMa...

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdum

Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLısı doğruyu ayırıyor.. (:

Gözümün yaşını siLdim ben, Koşamam kmsenin peşnden !!

warLıgınLa yokLuqn arasnda kaLmayacaqm aRtk..Sadece YOKSN !

Bendesin Benim oLmasanda..

Bzen Öyle Zor Geliryorki Seni Sevmek
Sana Aşkım Dmek !!!

BİR GÜN BIRAKIP GİDERSEN ÖLÜMÜM OLURSUN AĞLAMAM ÜZÜLMEM KAFAMA SIKARIM

dinlediğim şarkılar bilee ritmini kaybetmiş, gezdiğim sokaklar karanlığa gömülü yoksa ben miyim az evvel gözlerini yuman..

Kahrolası bak gene geldi gene çöktü üzerime...Gene yakıyo beni...Sen yoksun ya gene uzuyor bu karanlıklar!!
Eski 02-18-2008, 01:32 PM   #6
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

[Sattm AsKi SNdee KaLSnn TaLibmm çoKK seN yaLansN IstiyoRsaa öyLe oLsnn ßi DudK veR üsTüü KaLsnn

DehshetiM,ManyaqM,Laf SokaRim,YeRse uqRass ßakaLim..

..ßoshweR HePayni MasaL....HayaT ve ßnn Iste Hepsi ßu KaDaRR..

Değiştiremessin ßenii Ksmaa ßosaa ßnn ßuymm ßrzz Huyszz ßrz KıRıkk ßnn KendimLe MutLuyumMm..

Snn anca ona bunaa laf yetistrr..imj ßozK ßiRzz DeğistR..HeR Kadını Annen mi SanDın OkuyuP Kafanı ßaya ßi GeLiştiR...

Içimde ßiR TuTku vaR Oda SensNN__DiLe qeLse KaLbim Ne DeR ßiLiR Misinn__ßenm Herseimm Sensnn..

._.AyiK oL PaniK YaPma._.RahaT oL ßkk DaLqaNa._.3 qünLüK DüNya Ne SaNa KaLiR Ne ßaNaa._.

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimseninde ßizimLe ilgilenmesi gerekmez

ßen senin duymakk istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasini istemediqin her kesinLikk ßen'im..!!
Eski 02-18-2008, 01:32 PM   #7
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

FaLaNn...FiLaNn...aRtkk HheRseyy aNtii yaLnN

DüNyadaa Eşimm BenzeRmm YokK Amaa BenzemeYee ÇaLışan EzikK ÇoKk....!!! ((:

DaHa BoYuN bi karis Beyfendi OLmaYa çaliss..PesiMde DoLasma OtuR DeRsiNe Çaliss ….!!!

ßnn Hep mesquLüm Nedense...doLuyum heR Nedense...ßnn ßnii ßende Kaybettim...NoLuR ßuLan ßi habeR veRse..

ßnN sana KiyaRmiym o KadR hiyaRmiym?
CİddYsEn Sni DiKkaTe aLıRm DaLqa yParSan Bna ÜstÜnde SöRf YapaRm.!

Ne qüseLm,Nde iyi ßir kaLßm war,Ne qörüLmye Deqerm..Nede seviLmeye,Acayißin 1iym,En iisi ßirak ßiLdim qßi devam ediym..bn böLe iimM

öLünüzü DiRinizii heRqnn BiRinizii BiRqnn hePinizii

Mal Sahibi, Mülk Sahibi Hani Bunun İlk Sahibi ? Malda YALAN, Mülkte YALAN al birazda sen oyalan...
Eski 02-18-2008, 01:33 PM   #8
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

İçİnD£ ÇüRüDüĞüM oDa MaK£T b£n ÖğR£nCi HaYaT m£kt£p
s£v£rim mi sandın? taruzumun yönünü s£n ne bilirsin...
saht£ tüfeği kafama dayamış korkmamı b£kliyosun
düşünc£min g£ldiği y£r£ git k£ndin£ y£r kap...
bunu masalmı sandın etkilemez ölüm beni inan hiç omuzumdaki yükleri sal dünya
yan gönül yan kalpten düştü yaşama sevincim inan...
sevdimmi tam severim sildimmi bir kalemde...
seni seviyorum diyene inanma yolver beni en son bırakıp gidende
beni herşeyden çok severdi boşşşverrrr...
dertlerimle başbaşayım harbi yalnızım yardım elini uzatın yardım Allahım...
Eski 02-18-2008, 01:33 PM   #9
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

(¯`·._.·[ (Msn nİCkLeri) ]·._.·´¯)

(¯`·._.·[ (Buraya msn Ismi) ]·._.·´¯)

¨°o.O (Buraya msn Ismi) O.o°

×÷·.·´¯`·)» (Buraya msn Ismi) «(·´¯`·.·÷×

· ··^v´¯`×) (Buraya msn Ismi) (×´¯`v^·· ·

,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ (Buraya msn Ismi) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸

Oº°¨ (Buraya msn Ismi) ¨°ºO

- - --^[ (Buraya msn Ismi) ]^-- - -

"·.·´¯`·.·" (Buraya msn Ismi) "·.·´¯`·.·"

`·.¸¸.·´´¯`··._.· (Buraya msn Ismi) `·.¸¸.·´´¯`··._.·

(¯`·._) (Buraya msn Ismi) (¯`·._)

¯¨'*·~-.¸¸,.-~*' (Buraya msn Ismi) ¯¨'*·~-.¸¸,.-~*'

·´): (Buraya msn Ismi) 9(`·

.-~·*'ܨ¯`·¸ (Buraya msn Ismi) ¸·`¯¨Ü'*·~-.

¸.-·~¹°Æܨ (Buraya msn Ismi) ¨ÜÆ°¹~·-.¸

׺°Ü`°º× (Buraya msn Ismi) "._.·´¯)

¤ıE`[¤ (Buraya msn Ismi) ¤]´)÷¤

··¤(`×[¤ (Buraya msn Ismi) ¤]×´)¤··

·´¯`·*» (Buraya msn Ismi) «*·´¯`·

]¦"¦[ (Buraya msn Ismi) ]¦"¦[

`·.,¸¸,.·´¯ (Buraya msn Ismi) ¯`·.,¸¸,.·´

[`·.] (Buraya msn Ismi) [.·´]

(`·.·" (Buraya msn Ismi) "·.·')

"´¯¥¯`" (Buraya msn Ismi) "´¯¥¯`"

"^v^[ (Buraya msn Ismi) ]^v^"

"·´¯°· (Buraya msn Ismi) ·°¯`·"

·°¯`·" (Buraya msn Ismi) "·´¯°·

§.·´¨'°÷·..× (Buraya msn Ismi) ×,.·´¨'°÷·..§

]|I{"------» (Buraya msn Ismi) «------"}I|

"]"·´º´·» (Buraya msn Ismi) «·´º´·"["

ğº°Ü¨ (Buraya msn Ismi) ¨Ü°ºıE

׺°Ü`°º× (Buraya msn Ismi) ׺°Ü`°º×

.·´¯`·-> (Buraya msn Ismi) <-·´¯`·

<º))))><.·´¯`·. (Buraya msn Ismi) ¸.·´¯`·.¸><((((º>

- -¤--^] (Buraya msn Ismi) [^--¤- -

~²ºº²~ (Buraya msn Ismi) ~²ºº³~

._|.<(+_+)>.|_. (Buraya msn Ismi) ._|.<(+_+)>.|_.

..|..<(+_ (Buraya msn Ismi) _+>..|..

-·=»ıE=·- (Buraya msn Ismi) -·=»ıE=·-

"°o.O (Buraya msn Ismi) O.o°ıE

º°¨¨°º©©º°¨¨°º© Buraya msn Ismi ©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©
.·´¯(_.·´¯(_.·´¯(_ Buraya msn Ismi _)¯`·._)¯`·._)¯`·.
,-*'^'~*-.,_,.-*~ Buraya msn Ismi ~*-.,_,.-*~'^'*-,
(¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.-> Buraya msn Ismi <-.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯)
?•?•?/?\?•?•? Buraya msn Ismi ?•?•?/?\?•?•?

_\|/_-=<><>||[] Buraya msn Ismi []||<><>=-_\|/_
¤º°`¯ ¯`°²º¤æ=¬« Buraya msn Ismi »¬=椺²°`¯ ¯`°º
(¯`·._(¯`·._(¯`·._( Buraya msn Ismi )_.·´¯)_.·´¯)_.·´¯)
*®*´¯`*.¸¸.*´¯`*Buraya msn Ismi*´¯`*.¸¸.*´¯`*
~^°'\,.;:,/'°^~^°'\,.;:,/'°^| Buraya msn Ismi |^°'\,.;:,/'°^~^°'\,.;:,/'°^~

¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯Buraya msn Ismi¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯
(¯`·.(¯`·.(¯`·.(¯`·.Buraya msn Ismi.·´¯).·´¯).·´¯).·´¯)
¸.·`¯`·.¸¸.·`¯`·Buraya msn Ismi·`¯`·.¸¸.·`¯`·.¸
(¯`·.¸¸.-> °º Buraya msn Ismi º° <-.¸¸.·´¯)
(`¨\§/¨´)---»--@-} Buraya msn Ismi {-@--«---(`¨\§/¨´)

°·.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.->Buraya msn Ismi<-.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.·°
|!¤*'~``~'*¤!||Buraya msn Ismi||!¤*'~``~'*¤!|
,._.,-*^~*-,._.,-~>Buraya msn Ismi<~-,._.,-*~^~*-,._.,
.,;`';_,_;`';_._;`';_.Buraya msn Ismi._;'`;_._.'`;_._.'`;,.
»»-(¯`·.·´¯)-> Buraya msn Ismi <-(¯`·.·´¯)-««

(¨:::"""\×_×/""":::*)----} Buraya msn Ismi {----(+:::"""\×_×/""":::¨)
.·`?exy`·..·> Buraya msn Ismi <·..·´?mart`·.
.°•. °•. °•. °•. Buraya msn Ismi .•° .•° .•° .•°.
°º"°¨¨°(_.·´¯`·«¤° Buraya msn Ismi °¤»·´¯`·._)°¨¨°º
(_*/\Sweet/\*_)(_*/\Buraya msn Ismi/\*_)(_/\*Mylover*/\_)

(°¨¨°\/°¨¨°» Buraya msn Ismi «°¨¨°\/°¨¨°)
(^^(-_-)^^) Buraya msn Ismi (^^(-_-)^^)
||¯|_|¯|_.°•. °•. -> Buraya msn Ismi <-.•° .•°._|¯|_|¯|
²ºº³ xXx_Buraya msn Ismi_xXx ²ºº³
¥-×xXx×-¥~Buraya msn Ismi~¥-×xXx×-¥

MSN nick icin farklı şekiller ...
,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_Buraya msn Ismi_)-,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸
•°l¯l_l¯l*Buraya msn Ismi*l¯l_l¯l•°
~~((-_-))~~_¯¯\_/¯¯_Buraya msn Ismi_¯¯\_/¯¯_~~((-_-))~~
_-'('-_°_-'('-_Buraya msn Ismi_-')'-_°_-')'-_
.o0×X×0o. Buraya msn Ismi .o0×X×0o.
*-._.-* *-._.-* Buraya msn Ismi *-._.-* *-._.-*

¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ (Buraya msn Ismi) ¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
<(*_*)>...:...Buraya msn Ismi...:...<(*_*)>
[.. Buraya msn Ismi..]..[..Buraya msn Ismi..]
/\/\/\/[. Buraya msn Ismi .]\/\/\/\

NickLer

°«[Cã§ãÑøvã]»°
/\¯ ®øMëø ¯ /\
{ §@Ñ@L ßø¥ }
¯`° ¢åPkIÑ° `¯
{ D£vÎL }
[[[ ®øßiÑ ]-[øøD ]]]
¯°²¤ m¥§t£®¥ ¤²°¯
[[[ åñGëL]]]
Rë@LL¥ LøVë
°±° Lµ¢K& °±°
{{{ Gë¢ë Kµ§µ }}}
± A§L@ñ ¥ü®ëK£î ±
¯°¯ `§T@® W@®§` _°_
¯°²¤ ]-[îPî ØñLîÑ€ ¤²°¯
{ PL⥠± ßØ& }
[[[ ¤ TîîK¥ ¤ ]]]
RøÑ@LDø ° 9 °
¯°²¤ Më®MåîD ¤²°¯
L@Cø§Të___®
ÑîKë___®
{{{ €ÑtëL }}}
Dëãt]-[ WøM@ñ / ßø¥
¯°²¤ PøKëMøÑ ¤²°¯
°-_-WøLF-_-°
±± M€®¢ëDë§ ±±
°°°Fø®€v€R LøVë°°°
¯°²¤ DëLî ¥ü®ëK ¤²°¯
[[[ MëMøLî ]]]
¤°± ¢®@Z¥ ±°¤
°°° §îRîÑë °°°
¤¤DîåB£Ø¤¤
°°°F€ñ€rßâ]-[¢£°°°
~~߀§îKTâ§~~
««Gå£åTå§åR奻»
«W€bM@§Të®»
¥åKı§ıK£ı P®ëѧ
]-[øø£îGåÑ
M€T壣îCå
:::]-[µñTë®:::
°°§]-[åDøW°°
«««DåMî€Ñ»»»
Pø££îC€ ²°°¹
¯`°D®åCµ£Ã°`¯
«±°::R€î§::°±»
§åVåG€°Gå®DëÑ
§Cø®PîØñ§
*´¯`*ßøZKµ®T*´¯`*
««£ôV€®»»
-¬=©ÄÑåVã®=¬-
¦¦¦-}-{øKkÃßãZ-¦¦¦
±±«[Pâ£&Ä¢Ø]»±±
´¯`§µPë®M€ñ´¯`
´¯`§µPë®G´¯`
¯`°²¤ßÄTmëѤ²°`¯
¦~° Pî§KøpÂT °~¦
*´¯`*©Ä§µ§*´¯`*
椺{Gµ€§T}°²ºæ
¯`*Gµë§§*´¯
*=¤º°GëZgîÑ°º¤=*
~^~[ßô©ëK]~^~
(¯`'·.«P£å&€®».·'´¯)
¯`'·.Fë®®ãRî.·'´¯
¯`°¤º²«Pø®$]-[뻤º¯
®~~ßµ®§â²ººº~~®
«»Mµ®å']['«»
ßê$îKTâ$
Çâ®$
*´¯`*ÂpØ££ø*´¯`*
~}-{âîM ®ëVîVø~
«U|_']['®Ä¯Ã§£åÑ»
']['øMm& ¯ }-{î£FîGëR
DøÑñà Kå®ÃÑ
®ÃLp}-{...LâµRëÑ
«{ÑîghT Rîdë®»
«···ºFI2èéDøMº···»
!!^\!!@Liéñ!!/^!!
#^^prøÚd³GÏ®£°
''DéVi£ of ¥Oú® héå®''
{{ UncONscıOUS }}
~W¥¢£€ff~
v~ÃfRåiD ¤f L¤\/é~
Eski 02-18-2008, 01:33 PM   #10
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Belirlenen

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

*кιмιм вєη ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 8 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 8)

Mesaj kurallari