www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Basketbol

Basketbol Basketbol ile ilgili her şeyi bulabilceğiniz bölüm

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 12-05-2009, 10:46 AM   #1
boogeyman37
Geçerken Uğradım

Kayit Tarihi: Nov 2009
Mesajlari: 75
Teşekkür Etme: 0
Üye No: 94147
Rep Puanı : 60
Rep Derecesi : boogeyman37 is on a distinguished road
Belirlenen Artest: Soyunma odasında içerdim

30 yaşındaki forvet Ron Artest Chicago Bulls'ta oynadığı dönemde maçların devre arasında alkol kullandığını itiraf etti.

Los Angeles Lakers’ın problem çocuğu Ron Artest yine çok tartışılacak bir açıklamada bulundu ve bir dönem maçların devre aralarında alkol kullandığını söyledi.

Amerika’da yayınlanan Sporting News dergisine verdiği röportajda Chicago Bulls forması giydiği dönemde maçların devre aralarında konyak içtiğini söyleyen Ron Artest “Maç öncesinde salonun yakınındaki alkol dükkanından satın aldığım şişeyi soyunma odasındaki dolabımda saklardım.” diye konuştu.
1999 ile 2002 yılları arasında Chicago Bulls’ta forma giyen Artest o zamanlar çok baş ağrıtan yaratan sorunlu bir oyuncu olduğunu kabul etti. Artest devre aralarında içmesinin sebebi olarak Chicago’nun çok sık maç kaybetmesini gösterdi.

Artest’in açıklamalarına en ilginç yorum Detroit Pistons pivotu Ben Wallace’tan geldi. 2004 yılında Detroit-Indiana maçında çıkan kavgayı hatırlatan Wallace “Benimle kavga etmek istemişti. O zaman da içip içmediğini kontrol etmeniz gerek.” dedi.

Artest’in Chicago’daki takım arkadaşlarından Brad Miller ise “Söz konusu Ron Artest ise kimse gerçeği bilemez.” diyerek 30 yaşındaki forvetin açıklamalarının doğru olabileceğini belirtti.
boogeyman37 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari