www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Güncel Haberler ve Olaylar > Bilim Ve Teknoloji Haberleri

Bilim Ve Teknoloji Haberleri Bilim Ve Teknoloji`de ki tüm yenilikler tüm habeler ve aradığınız her şey...

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-11-2010, 01:04 PM   #1
`~fRedoRe.~ Esat`
Geçerken Uğradım

Kayit Tarihi: Jun 2010
Mesajlari: 148
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 101077
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : `~fRedoRe.~ Esat` is on a distinguished road
Belirlenen HP Slate'te Webos olacak

HP, geçen ay satın aldığı akıllı telefon üreticisi Palm'ın meşhur mobil işletim sistemi WebOS'u tablet bilgisayarında kullanmaya karar verdi.

Sonbaharda ilk internet tabletini piyasaya sürerek Apple iPad'e rakip olmaya çalışacak olan HP, Slate adıın verdiği ürünününde işletim sistemi olarak Windows 7 değil, Palm WebOS kullanmaya karar verdi.
Firmanın Tayvan ayağında bilgisayarlardan sorumlu müdür Monty Wong, WebOS'un yeni nesil HP akıllı telefonlarla internet tabletlerinde kullanılacağını açıkladı.
Geçen ay finansal güçlük içindeki akıllı telefon üreticisi Palm'ı satın alan HP, akabinde Windows 7 işletim sistemli müstakbel HP Slate ürününü askıya aldığını duyurmuştu.
Bir kısım teknoloji basını, HP Slate'in tamamen iptal edildiğini iddia ederken, bir kısım da Palm satınalmasından sonra en mantıklı hareketin HP tabletlerde Palm WebOS kullanılması olacağı görüşünü dile getiriyordu.
Wong, Palm satınalımının tamamlanacağı Temmuz'dan sonra daha fazla detay paylaşabileceklerini belirtti. Firmanın WebOS'u sadece taşınabilir ve dokunmatik akıllı cihazlarda kullanmaıs, PC ürünlerinde Windows'la devam etmesi bekleniyor.

EESSAATT

Cs v1.5 OnLinee (:

Maçç

Adammısın Adam oLduqunu Göster !
ÇocukLuk Yapma. !!!

www.Cakal.net (: Biz Burdayiz

`~fRedoRe.~ Esat` Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari