www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Eğlence > Komik Şeyler > Komik Fıkralar

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-26-2009, 10:59 AM   #1
C0M!S3R-eX
Müstakbel Üye

C0M!S3R-eX 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 156
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 2
Teşekkür Aldığı Konusu: 2
Üye No: 84669
Rep Puanı : 110
Rep Derecesi : C0M!S3R-eX is on a distinguished roadC0M!S3R-eX is on a distinguished road
Belirlenen Ruj İzi

Ruj İzi
Bir kız yurdunda şöyle bir sorun yaşanmaktadır: Kızlar sabah dudaklarına ruj sürdükten sonra aynayı öperek dudak izi bırakmaktadırlar bunların temizlenmesi sorun olmaktadır. Yurdun müdürü birgün yurtta kalan kızları ve tuvaletleri temizleyen hademeyi tuvalete toplar. Kızlara yönelik şöyle bir konuşma yapar:
"Bazılarınız dudaklarına ruj sürdükten sonra aynaları öperek dudak izi bırakıyorlar. Hadememiz bunları temizlerken çok zorlanıyor. Şimdi ne kadar zorlandığını hep beraber izleyelim." Der. Bir işareti ile hademe fırçasını klozetlerden birine daldırıp aynayı temizlemeye başlar. O günden sonra aynalarda bir daha dudak izine rastlanmaz
C0M!S3R-eX Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-26-2009, 10:59 AM   #2
C0M!S3R-eX
Müstakbel Üye

C0M!S3R-eX 'in Avatari

Rep Derecesi : C0M!S3R-eX is on a distinguished roadC0M!S3R-eX is on a distinguished road
Belirlenen

Kimmiş
'Çok acayip bir şey oldu' diye adam arkadaşına anlatır:
'Dün gece kapıyı çaldım karanlıkta açanı hizmetçi kız zannedip öptüm.. Meğer karım değil miymiş?'
'Eee ne olmuş yani?' der beriki.
'Daha ne olsun be adam? Karımı öperken karım dikkat et sevgilim kocam aniden gelebilir diye fısıldamaz mı?'
Eski 06-26-2009, 10:59 AM   #3
C0M!S3R-eX
Müstakbel Üye

C0M!S3R-eX 'in Avatari

Belirlenen

Topu Elinden Kaçırmış
Hasta doktoruna dert yandı: 'Sormayın doktor bey... Gece gündüz kendimi hep kaleci olarak düşünüyorum ha bire topu tutmak için sağa sola atlıyorum. *******i uykum kalmadı gündüzleri iş yapamaz hale geldim.' 'Canım kaleci olduğunuzu düşünmeyi bıraksan da biraz da güzel kızları düşünsen olmuyor mu yani?' 'Ah doktor bey... bir kaç defa kızları düşünmeye çalıştım her seferinde topu elimden kaçırdım gol yedim...'
Eski 07-09-2009, 01:26 PM   #4
cemsas
Müstakbel Üye

Kayit Tarihi: Feb 2009
Mesajlari: 178
Teşekkür Etme: 10
Teşekkür Edilme: 9
Teşekkür Aldığı Konusu: 4
Üye No: 77676
Rep Puanı : 1345
Rep Derecesi : cemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to beholdcemsas is a splendid one to behold
Belirlenen

ikinci çok komik ya
cemsas Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari