www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 03-02-2006, 04:10 AM   #1
ScHoLeS
Daimi Üye

ScHoLeS 'in Avatari

Kayit Tarihi: Nov 2005
Mesajlari: 337
Teşekkür Etme: 35
Teşekkür Edilme: 147
Teşekkür Aldığı Konusu: 66
Üye No: 3702
Rep Puanı : 16347
Rep Derecesi : ScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond reputeScHoLeS has a reputation beyond repute
Arrow =İlk yarı/ Maç sonucu nasıl oynanır ? [resimli anlatım]

İlk Yarı / Maç Sonucu Oynamak için :

Maç kodunu, maç satırında işaretledikten sonra, ilk yarı alanına, ilk yarının sonucunu; maç sonucu alanına da aynı maçın sonucunu 1,0,2 olarak işaretliyorsun.Aksi belirtilmediği sürece bu şekilde kupon üzerinde, en az 2 maç işaretlemen gerekiyor.

Sadece İlk Yarı / Maç Sonucu oynayarak, en az 2 maçla, 1 kolon oluşturmuş oluyorsun. 1 kolonun bedeli 1YTL’dir.Misli Alanı’nda işaretleme yaparak, kazancın ve kupon bedelini artırabilirsin.
Diyelim ki, Misli Alanı’nda 5’i işaretledin.
O zaman, 1YTL x 5 misli = 5 YTL ödüyorsun
.

Bu durumda, işaretlediğin bütün maçları doğru tahmin etmen gerekir.
Kolon Bedeli x Misli Oranı x (Maçların oranlarının çarpımı);1 YTL x 5 misli x (4.40 x 27.50) = 605 YTL kazanıyorsun.

NOT: İkili Tahmin özelliği İlk Yarı / Maç Sonucu oyununda bulunmaz.
Uyar›: Aynı kupon üzerinde Maç Sonucu ve İlk Yarı / Maç Sonucu oyunları birlikte oynanabilir.
ScHoLeS Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
Mr. ywzZz (05-08-2006) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  
Eski 03-08-2006, 01:09 AM   #2
๏๒รєรรเ๏ภ
Forum Aşığı

๏๒รєรรเ๏ภ 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 4,575
Teşekkür Etme: 337
Teşekkür Edilme: 1,629
Teşekkür Aldığı Konusu: 455
Üye No: 6517
Rep Puanı : 91747
Rep Derecesi : ๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute

eline sağlık

LÜTFEN
๏๒รєรรเ๏ภ Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari