www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Diğer bölümlere uymayan her konuyu bu başlık altında açınız..

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 01-16-2010, 12:59 PM   #1
ilhanist
Yeni Üye

ilhanist 'in Avatari

Kayit Tarihi: May 2007
Mesajlari: 28
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 4
Teşekkür Aldığı Konusu: 2
Üye No: 42742
Rep Puanı : 210
Rep Derecesi : ilhanist is on a distinguished roadilhanist is on a distinguished roadilhanist is on a distinguished road
Thumbs up HOTFILE ile internetten para kazanmak mumkunmus ( E-Kitap ile anlatim )

--------------------

Hotfile ile para kazanma rehberi ( RESIMLI )

--------------------

HotFile Auto Downloader 1.0 >> Hotfile dosyalarınızı koyun arkanıza yaslanın!!

Hotfile.com dan artık sıralı ve otomatik olarak download indirme keyfini yaşayacaksınız. Free kullanıcılar için birebir olan hotfile autodownloader programı hotfileden sıralı olarak dosya indirmenizi saglar, siz linkleri koyun ve arkanıza yaslanın gerisini programa bırakın

6,5MB

Not: Programın Çalışmasi için bilgisayarınızda NET Framework 3.5 olması gerekmektedir.
Alinti:
orjinal mesaji gonderen muratibrahim Mesaj izle
ben çözdüm arkadaşlar güncellemeleri açın güncellensin sonra bir daha deneyin ben yaptım oldu kendi kendine başlıyor.
Alinti:
orjinal mesaji gonderen muratibrahim Mesaj izle
Windows 7 kurulu bende tıkır tıkır çalışıyor 30 dan fazla part indirdim birkere bile manuel girmedim. NET Framework 3.5 da kurulu deyil windows 7 de . bir deneyin farkı göreceksiniz.

Arkadaslar bir diger yolda Hotfile`a Premium uye olmak!!!
Hotfile`a uye olup uploadtan kazandiklarinizla premium hesap satin alabiliyorsunuz (ben oyle yaptim). Hatta para bile kazanmak mumkun kanit isteyen varsa az evvel fotosunu cektim.

ilk odememi de aldim

Daha yeni basladim sayilir 1 ay bile olmadi. 15 USD ve uzeri olunca otomatik olarak Paypal hesabiniza para yatiriliyor. Ben de upload yaparim ve forumlarda konu acip linkleri herkesle paylasirim diyorsaniz REF linkimden uye olup Hotfile kullanici adinizla bana PM atin bende bildigim tum puf noktalarini ( ozellikle remote upload) sizinle paylasayim

REF Linkim= http://hotfile.com/register.html?reff=842387
(bu linkten uye olmaniz size bi sey kaybettirmeyecektir. Ben vesile oldugum icin kazancinizin %20`sini bana yansitacak hotfile hepsi bu)

Hotfile ile para kazanma rehberi ( RESIMLI )

--------------------

ONE Click Movies Collection

ilhanist Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari