www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Prev önceki Mesaj   Sonraki Mesaj Next
Eski 08-29-2007, 09:16 AM   #1
wolf46
Müstakbel Üye

wolf46 'in Avatari

Kayit Tarihi: May 2007
Mesajlari: 248
Teşekkür Etme: 16
Teşekkür Edilme: 39
Teşekkür Aldığı Konusu: 27
Üye No: 42825
Rep Puanı : 1960
Rep Derecesi : wolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished roadwolf46 is on a distinguished road
Thumbs up ask sözleri3

Sen çöllerde serap,engin denizlerde yakamoz,ormanın denizinde huzur gibisi,ışığım sensin güneşimsin bilki çok özlendin...

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğimki;birdaha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sana doğru bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu,yanağına ufacık bir öpücük kondurdu.hissettinmi?

Doğan her günün sabahında içiöde gözlerini görebilmek aşkı olsa,inan hiçbirşeye değmezdi yaşamak.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusabedeldir.şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim.seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığımda beni görebilmen için,sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olarak silmek için,sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni,seni sevdiğim kadar sevebilmen için
biriciğim.

Sevgiler öpüşürken neden gözlerini kapatır bilirmisin?çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler.yani hissetmek isterler.bende seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Bulutlara yükledim hasretimi,rüzgarlarla yolladım sevgimi,yağmurlar yağdırdım gözyaşlarıml****üçük melekler gmnderdim seni öpmeye.

Bir kuş olup gitsem,aşsam şu enginleri,varsam senin yanına.öpsem doyasıya koklasam seni,en büyük hediye odur bana.

Başka insanların hayatlarını aydınlatanlar kendileride bu ışıktan uzak duramazlar.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana,imkansız olduğun için aşığım sana...seni çok seviyorum...

Hadi gel tut ellerimi!benimle yan!benimle meydan oku çaresizliğe!benimle uyu benimle uyan.birlikte varalım nice yıllara..

Gece bir başka giyer siyahını,yıldızlar bana sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar uyununu sen yanımda yoksan eğer,beya bir güvercin yolluyorum sana;kanatlarında mutluluk,yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi ******* öpücüğü,uzat yanağını muck.

Kimsin sen?yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarım,farkında olmadan yıllardır.beklediğimmi?kimsin sen?sen benim sevgilimsin,beni sevdiğini söyleyebildiğim.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaçkez güneşe asmaktan.aşkımsın...

Gözleri uzaklıklar değil,bazende göze alamadığımız yakınlıklar acıdır.

Sana dijital bir gül yolluyorum,çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor.ama bilki gerçeğini,,gözlerinin içine bakarak vermek isterdim.ve seni sevdiğimi fısıldamak...

Güneşşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bilki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

İsmin kor olsa senin için yanmaya ismin buz olsa senin için yanmaya ismin ölüm olsa senin için ölmeye hazırım sevgilim...

Merhaba ben geldim ama ben sıradan bir mesaj değilim yazan tarafından sevgi ile yüklendim ve buraya gelene kadar canım çıktı belim ağırıyor çabuk al şu yükünü seni çooookk seviyormuş bol bol tembihledi...

Seni seviyorum yalan diyemem,en güzel duyguları kalbimden silemem ne yapsam ne etsem başkasını sevemem.inan canımı veririm ama senden vazgeçemem!!!

Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.

Gözlerin gözlerimde,ellerin ellerimde,aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

Seni ben değil gözlerim seçti,onlar seçti onlar beğendi.sen benim değil onlarınsın gittiysen banane onlar ağlasın...

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa,inan hiçbirşeye değmezdi yaşamak.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim i.in ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim..seni hasretimi tüketircesine kucaklar ve yolluyorum buralardan....Kalbim hep seninle....

Dünde bugünde yarında yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy;ben hep ordayım

Git rüzgar.onu sevdiğimi söyle,uğrunda ölebileceğimi söyle,uğrunda ölebileceğimi söyle,ona nefes gibi muhtaç olduğumu söyle ama şunu unutma eğer bensiz mutluysa,sus ve geri dön.

Bir gül olmak isterdim,dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye birtanem...

Hani an güzel aşklar imkansız gelir ya insana,imkansız olduğun için aşığım sana.

Seni seviyorum;elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman,üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı
wolf46 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari