www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Fenerbahçe

Fenerbahçe Fenerbahçe ilgili herşey bu bölümde.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-06-2010, 07:33 PM   #1
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 8,103
Teşekkür Etme: 19
Teşekkür Edilme: 155
Teşekkür Aldığı Konusu: 28
Üye No: 1
Rep Puanı : 434913
Rep Derecesi : jockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond repute
Belirlenen "Söylenenlerin hepsi yalan"

İspanyol avukat Vicente Montes Schuster, Forlan ve Pellegrini iddialarına açıklık getirirken, "Çocuklarımın üzerine yemin ederim ki, Kolot'a gösterdiğim söylenen Schuster'in sözleşmesi yok. Pellegrini, Fener'de gündeme geldi. Ancak onlar, 'Teknik direktör arayışında değiliz' dediler" dedi..

"Çocuklarımın üzerine yemin ederim ki, Kolot’a gösterdiğim söylenen Schuster’in sözleşmesi yok. Diego Forlan ile de ne Fenerbahçe ilgileniyor, ne de Atletico Madrid bu oyuncuyu satmak istiyor. Pellegrini, Fener’de gündeme geldi. Ancak onlar, ‘Teknik direktör arayışında değiliz’ dediler" Josico davasını çözümleyebilmek için Fenerbahçe’ye gelen İspanyol avukat Vicente Montes, Türk basınında çıkan iddialara ateş püskürdü. Söylenenlerin hepsinin yalan olduğunu vurgulayan Montes; vekili olduğu Schuster, Forlan ve Pellegrini iddialarına açıklık getirdi.

Montes, “Beşiktaş ve Schuster arasında hiçbir sözleşme yoktur. Celal Kolot’un da iddia ettiği gibi yazılı anlaşma da hayal mahsulü. Kendisi bir akşam yemeğinde İstanbul’da bazı arkadaşlar tarafından bana tanıştırıldı. İsmini bile hatırlamıyorum. O yemekte faksla sözleşme gönderdiğim yazıldı. Çocuklarımın üzerine yemin ederim ki o yemekte kimseye ne sözleşme gösterdim, ne de bir yere faks gönderdim” dedi.

Schuster’in resmi bir menajeri bulunduğunu, adının da Juan Manuel Lopez oldugunu hatırlatan Vicente Montes, Alman hocanın avukatlığını yaptığını ve işlemleri ortaklaşa yürüttüklerini ifade etti. Schuster ile yapılmış bir anlaşma olması halinde kendisinin mutlaka haberi olacağını belirten İspanyol avukat, Schuster’in çok sayıda takımla adının geçmesinin doğal karşılanması gerektiğini, bunların arasında Beşiktaş’ın da bulunmasının normal olduğunu savundu.

Montes, Türkiye’de çıkan Forlan haberini de yalanlayarak, “Ne Fenerbahçe bu futbolcuyla ilgileniyor, ne de Atletico Madrid bu oyuncuyu satmak istiyor” dedi. Sarı-lacivertlilerle bir görüşme yaptığını ve bu konuşmada ağırlıklı olarak Josico konuşulduğunu hatırlatan İspanyol avukat, şöyle konuştu:
“Pellegrini, Fenerbahçe tarafından değil, benim tarafımdan gündeme getirilmiştir. Ancak Fenerbahçeliler, ‘Teknik direktör arayışında değiliz’ sözü üzerine konu kapanmıştır.”

ajansspor
jockeя Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari