www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Oyun > Oyun Download

Oyun Download Lütfen bütün oyun paylaşımlarını buradan yapalım..

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 08-05-2013, 03:31 PM   #1
CswI
Geçerken Uğradım

CswI 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2013
Mesajlari: 52
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 105141
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : CswI is on a distinguished road
Arrow Face Noir | PC | | TEK LİNK | | Dedektif |

Oyundaki özel dedektif olan kahramanımız geçmiş yıllarda bir güvenlik şubesinde çalışan ve emekli memur sıfatında hayatını sürdürmeye çalışır fakat zamanla yaşadığı kentte olumsuz olayların arttığını gözüne çarpar ve ardından hiç boş durmadan kendisine çok özel bir özel ofis açmaya karar verir. Face Noir oyunu kahramanı olmaya çalışacak olan karakterimize sizde yardım edecek ve kentte yaşanan gizli olayları gün yüzüne çıkartmaya çalışacaksınız.

Oyunda onca karakter varken neden ben diyecek olursanız hemen açıklamasını yapalım oyundaki yönetecek olduğunuz kahramanımız kenti çok iyi bilen ve halkın içerisinde pis işlere uğraşan çeteleri az çok tanıyan ve bu çetelere karşı alınması gereken tedbirleri birebir ortaya koyabilecek olan planları tek başına bilmesi sonucunda Face Noir oyunundaki tüm dedektifçilik işlerini siz üstleneceksiniz. Oyunda size verilecek olaylar oldukça zorlu ve inanılmaz olayları baz alması sonucunda sizi çok zorlayacak olan olaylarlara karşı karşıya kalacak olduğunuzu söyleyebiliriz olay üstüne gittiğinizde bütün kanıtları toplamayı asla unutmayın küçüçük bir iğne parçası size cinayeti işleyen gerçek suçluya götürebilecek olduğundan çok özenli bir şekilde davranmalısınız.

Tek Link: İndir
CswI Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari