www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 01-01-2007, 02:15 PM   #1
alexdesouza20.07
ÇaKaL Üye

alexdesouza20.07 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 1,466
Teşekkür Etme: 136
Teşekkür Edilme: 223
Teşekkür Aldığı Konusu: 167
Üye No: 7326
Rep Puanı : 11245
Rep Derecesi : alexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond reputealexdesouza20.07 has a reputation beyond repute

Herkes bu coşkuyu yaşayacak

Bir seneyi daha sizlerle ve Fenerbahçe olgusu ile birlikte geçirmenin doyumsuz mutluluğunu yaşıyorum.
Önümüzdeki 2007 yılı kulübümüzün 100. yılı münasebetiyle dolu dolu geçireceğimiz bir yıl olacak. Fenerbahçe Spor Kulübü 100. yıl kutlama komitesi tarafından hazırlanan etkinlikler yıl boyunca devam edecek. Bunun bir ayrıcalık olduğunu zaman zaman ifade etmeye çalışıyorum. İşte bu ayrıcalığı Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde yaşayan Fenerbahçeliler coşkuyla yaşayıp, kutlayacaklar. Bu coşkuyu sadece Fenerbahçelilerin değil tarihimize şahitlik eden herkesin yaşamasını temenni ediyorum.

Kulübümüzün ekonomik anlamda kendi kendine yetme gayretleri ve bu yolda atılan adımlar ile Fenerbahçe Spor Kulübü’nün önlenemez yükselişinden korkanlar her ay yeni bir şike iddiası ve çeşitli cezalarla yolumuzu kesmeye, bizi sindirmeye çalışıyorlar. Hepimiz bunun nasıl bir oyun olduğunun farkındayız.

Böylesine büyük tarihi, şanla şerefle dolu asırlık bir kulüp hakkında mesnetsiz iddialarda bulunanlara karşı, öncelikle iddiaların araştırılması, gerçeklerin ortaya çıkması ve sorumluların yargıda cezalandırılması isteği her zaman olduğu gibi yine Fenerbahçe Spor Kulübü yönetiminin öncelikli isteği olmaya devam etmektedir.

Kulübümüze yapılan bu saldırıların en güzel tarafı; Fenerbahçe Spor Kulübü ve başkanı aleyhine verilen her ceza kararında taraftarımızın, takımın ve camianın birbirine daha çok kenetleniyor, daha çok büyüyor olmasıdır.

İşte bu önlenemeyen yükseliş, bu ihtişamlı büyüme Türkiye’de birçok dalda spor yapmayı ve yaptırmayı gaye edinmiş Fenerbahçe Spor Kulübü’nü izlediği istikrarlı yoldan çıkartmaya çalışan birkaç kural tanımayan kişinin verdiği kararlarla önlenemeyecektir. Bunun altını özellikle çizmenizi istiyorum. Hiçbir güç bizi bulunduğumuz yoldan alıkoyamayacak, onurlu duruşumuz, ben ve arkadaşlarım yönetimde olduğu müddetçe devam edecektir.

Sporu daha geniş kitlelere yaymak, on binlerce Fenerbahçe taraftarına stadyumlarda bayram havası yaşatmak için kafa yorduğumuz projelerden bizi alıkoymak isteyenler verdikleri adaletsiz kararlarla sadece Fenerbahçe Spor Kulübü’ne değil, Türk sporuna da darbe vurmaktadır. Verilen kararlarla stadyumları cehenneme çevirmeye çalışmak, bir çok Anadolu kulübünün bugün ayakta kalması için verdiğimiz mücadeleye sekte vurmakta, bu spor kulüplerinin gelişmesi büyümesi engellenmektedir.

Sevgili Fenerbahçeliler;
Her fırsatta ifade etmeye çalışıyorum. Gerek profesyonel futbol takımımız ve gerekse diğer şubelerimiz güçlerini sahada rakiplerine karşı en iyi şekilde vermeye devam ediyorlar. Ve bundan sonra da bunu Avrupa kulvarlarına taşıyacaklardır. Fenerbahçe’nin büyük taraftarı da Dünya’da eşine rastlanmayacak bir biçimde takımını destekleyerek, gönül verdiği renklerin ürünlerini satın olarak kulübüne destek olmaya devam ediyor. Bizim en önemli kozumuz, gücümüz budur. Bu destek devam ettiği sürece hiçbir güç bize zarar veremez.

Bu vesile ile hepinizin yeni yılını ve Kurban Bayramı’nı şahsım ve Yönetim Kurulu adına candan kutluyorum.

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"

Altın sarısı bir güneşin lacivert okyanuslarına gömün bizi. Bırakın üzerimizde çubuklu forma yüreğimizde sevdası kalsın!

alexdesouza20.07 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
Rexum (01-02-2007) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  
Eski 01-02-2007, 01:16 PM   #2
Rexum
Daimi Üye

Kayit Tarihi: Dec 2006
Mesajlari: 427
Teşekkür Etme: 55
Teşekkür Edilme: 47
Teşekkür Aldığı Konusu: 44
Üye No: 25019
Rep Puanı : 2360
Rep Derecesi : Rexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the roughRexum is a jewel in the rough

paylasım icin teşekkürler

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari