www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Programlar & İnternet > Program Download ve Tanıtım > Güvenlik/Antivirüs

Güvenlik/Antivirüs Programları bölümü

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Prev önceki Mesaj   Sonraki Mesaj Next
Eski 10-17-2006, 05:10 AM   #1
SpYFuRkY
Geçerken Uğradım

SpYFuRkY 'in Avatari

Kayit Tarihi: Nov 2005
Mesajlari: 68
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 320
Teşekkür Aldığı Konusu: 38
Üye No: 3615
Rep Puanı : 15913
Rep Derecesi : SpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond reputeSpYFuRkY has a reputation beyond repute
Cool Anne ve Babalar sizler için!! (Parental Lock Guard)

öncellikle hepinize merhabalar. bu konuyu arattırdım ama bulamadım. eğer verildiyse de affınıza sığınıyorum. size ilk paylaşımım olacak. inşallah devamı gelir. Ben denedim çalışıyo. Konunun en uygun yeri burasıdır diye düşündün.

Ücretsiz bi yazılım olan Parental Lock Guard, birçok ebeveynin en büyük sıkıntısı olan bilgisayar başın geçirilen zaman konusunda dizginleri yeniden elinize veriyor. Bu yazılımla bilgisayarın çocuğunuz tarafından ne kadar süreyle kullanılabileceğini ayarlayabiliyorsunuz. Süre dolduktan sonra yeniden başlatmak bile fayda etmiyor. Kısıtlı kullanıcı hesabına sahip olanlar için kurtuluş şansı da yok.

ßurdan
SpYFuRkY Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
osman101 (01-18-2007) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari