www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 04-02-2006, 03:16 PM   #1
aLeMDaR
Guest

Mesajlari: n/a
Üye No:
Arrow kalp de özlem hasret ayrılık hüzün mesajı

EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM...

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Gecenin En Sarhoş Vaktınde Sana Son Bir Şiir Yazacagim, içinde Sana , Sahte Göz Yaşlarina, Masum Bakişlarina Ve Yalan Aşkina Lanet Okuyacagim...

BU SEHIR ,BU KALABALIK ,BU KARMASA. ICIM BURKULUYOR , ONCA INSAN BIR SEN OLMUYOR. VE SEN ONCA INSANDAN BIRI OLMUYORSUN...

Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki tatlım varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

MADEMKI VARLIGIM ACI VERIYOR SANA YOKLUGUMLA DAHA MUTLUSUN OYLEYSE YOKLUGUMLA KAL SEVGILI KI YOKLUGUM BENIM BU ASK ICIN BURUNDUGUM SON KIMLIK OLSUN...

Herşey bir anlıktır. Aşklar, sevdalar hepsi bir anlık. Kalansa tortusudur hayatın. Ayrılıklar, acılar birde yalnızlık...

HADI GIT ARTIK,NE DURUYORSUN BEEE YOKLUGUNA INANDIR BENI YORULDUM HER BULDUGUM YERDE KAYBETMEKTEN SENI...

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten

SEN BIR SUYDUN SEN BIR ILACTIN HOSCAKAL IKI GOZUM HOSCAKAL HOSCAKAL CANIMIN ICI HOSCAKAL

IKI VARLIGI DEGISTIREBILSEM YAGMURLA GULU SECER.VE SANA KISIN YAGAN HER YAGMURDA MILYARLARCA GUL.YAZIN KOKLADIGIN HER GULDE DUDAKLARINA DAMLA DAMLA SERINLIK VERIRDIM ISVECLIM...

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN...

SANA BIRAKTIGIM HER CAGRI SENI OZLEDIGIMDEN,YOLLADIGIM HER MESAJ SENI SEVDIGIMDEN,SENIN HEP SESINI DUYMAK ISTEYISIM SENSIZLIGE ALISAMADIGIMDANDIR...

GÖZLERİMDEN AKAN YAŞ SENİ ETKİLESİN,ÖYLE BİR ETKİLESİN Kİ HER GÖRDÜĞÜN AKAN YAŞ BENİ SANA HATIRLATSIN...!

SANA OLAN DUYGULARIMI CUMLELERE AKTARABILSEYDIM EGER BITMEK TUKENMEK BILMEYEN BU COCUKSU SEVGIM BIR KALEM, GOZYASLARIM MUREKKEP PAMLASI, VE UGRUNA ADANMIS BU GARIP ISE, SOLGUN BIR KAGIT PARCASI OLURDU...

Her şey sağır içimde ne şiir ne musiki dünyadan bezmişliğim dünyalar kadar eski öylesine dağılmış öyle yıkılmışım ki bu ne bitmez ayrılık bu ne özlem diyorum...

BIR DAHA GOZLERIME BAKMA NE OLURSUN BEN BEN DEGILIM GOZLERIM DE SENIN DEGIL BOSUNA ARAMA SEVGILIM BEN YALAN OLDUM SENIN ICIN

SU UC GUNLUK DUNYADA COK GORULDU SEVGIMIZ, MUTLULUGA GIDEN YOLU KAPATTI KADERIMIZ, MUTLU OLMAN ICIN KESME ALLAHINDAN UMIDINI, YOKSA OLURSUN BENIM GIBI!

Aşkına Tutulup Göz Yaşı Döken Sensizliğin Acısını Yıllarca çeken Her an Aşkından Boynunu Büken O benim Gönlümdür İşte Gönlüm

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünki gülüşünü " ÇOK ÖZLEDİM "

alıntıdır
  Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
nike46 (04-05-2006) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  
Eski 04-05-2006, 05:34 PM   #2
cagkan_duke
Yeni Üye

cagkan_duke 'in Avatari

Kayit Tarihi: Nov 2005
Mesajlari: 23
Teşekkür Etme: 19
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 4001
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : cagkan_duke is on a distinguished road

Sİt Bİ Derleme OlmuŞ Ama Yİnede Emek SarfetmİŞİn TeŞekkÜrler
Eski 04-05-2006, 08:46 PM   #3
CaKaLBoT
ÇaKaL Üye

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 1,791
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 88
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 26295
Rep Puanı : 76884
Rep Derecesi : CaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond repute

elıne saglık kanka
Eski 04-07-2006, 02:12 PM   #4
dj_esra
Geçerken Uğradım

dj_esra 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 52
Teşekkür Etme: 3
Üye No: 7258
Rep Puanı : 115
Rep Derecesi : dj_esra is on a distinguished roaddj_esra is on a distinguished road

mersiii saol
Eski 04-07-2006, 08:54 PM   #5
djcrueL
ÇaKaL Üye

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 1,350
Teşekkür Etme: 61
Teşekkür Edilme: 1,454
Teşekkür Aldığı Konusu: 518
Üye No: 11
Rep Puanı : 79583
Rep Derecesi : djcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond reputedjcrueL has a reputation beyond repute

süper kanka sağol

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari